Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

КЗ «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області

photo

Опис

Музиківський ліцей Музиківської сільської ради – заклад освіти, в якому навчається 281 здобувач освіти.

            Освітній процес здійснюють 34 педагоги, з них 15 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», педагогічні звання «старший учитель» – 10, «учитель-методист» – 1. Ліцей повністю забезпечений кадрами (практичний психолог, соціальний педагог, учитель-логопед, бібліотекар, педагог-організатор).      Двоє вчителів брали участь у конкурсі «Учитель року – 2020» в номінаціях «Історія», «Початкова школа».

У 2019/20 навчальному році педагогічний колектив закладу продовжує працювати над науково-методичною проблемою «Компетентнісний підхід та соціалізація особистості в умовах створення єдиного освітнього простору», а саме над її аспектом «Сучасний освітній простір, як засіб успішної соціалізації учня».

Здійснюється філологічний «Іноземна філологія» профіль навчання в 10-11 класах. Поглиблено вивчається англійська мова у 2-9 класах та друга іноземна – німецька з 5 класу. За рахунок додаткових годин введено курси за вибором та факультативи відповідно до запитів учнів

Однією із актуальних проблем, над якою працюють вчителі, є виявлення розумової обдарованості спеціальних здібностей у дітей, їх розвиток і реалізація.  Вчителі спонукають учнів до участі в олімпіадах із базових дисциплін та різноманітних творчих, інтелектуальних конкурсах.

У І семестрі 2019/20 н.р. учні стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із біології, екології, англійської мови.  Призові місця  посіли з фізики, інформаційних технологій, хімії, математики, української мови та літератури, німецької мови, історії.

         Брали участь у творчих та інтелектуальних конкурсах:

  • Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Призером ІІІ етапу (область) став Сипко Олександр, учень 9 класу (ІІІ місце);
  • Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика;
  • Програмі обміну майбутніх лідерів (FLEX), 1 – призер ІІІ туру;
  • X Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»;
  • Всеукраїнському конкурсі «Колосок»;
  • Міжнародному конкурсі з інформатичного та комп’ютерного мислення «Бебрас-2019»;
  • Міжнародній природознавчій грі «Геліантус»;
  • Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція». 5 учнів стали переможцями, 7 – призерами;
  • конкурсі майстрів художнього читання «Наша земля – Україна», 1 – призер обласного етапу. 15 учнів залучені до роботи в секції МАН «Лісознавство».

Здобувачі освіти є активними учасниками благодійних акцій: «Щедрий вівторок», «Янголи добра!», «Великодній кошик». Дітей залучено до Всеукраїнської акції суспільно-корисної праці «Турбота молоді тобі, Україно», акцій «Юннатівський зеленбуд», «Посади власне дерево», Дня натураліста. Насаджено 140 дерев на території ліцею. Розпочалася закладка нової частини парку ліцею.

Діє волонтерський загін «Юність», метою якого є допомога людям, які її потребують,  догляд за пам’ятними місцями села. Створено Музиківський Банк молодіжних ініціатив, до складу якого входять старшокласники, які залучаються до вирішення різноманітних соціальних проблем громади. Вони є активними учасниками Молодіжної ради в Музиківській ОТГ. З лідерами учнівського самоврядування проводяться зустрічі із сільським головою та працівниками місцевого самоврядування.

У рамках Меморандуму ліцеїсти беруть активну участь у заходах, які проводяться на базі  Херсонського державного аграрного університету.

Із метою розвитку здібностей і талантів, а також зайнятості учнів у позаурочний час у ліцеї працює 7 гуртків за рахунок коштів, виділених Музиківською сільською радою: «Пам'ять», «Вокальний», «Хореографічний», «Волейбол», «Загальна фізична підготовка з елементами алтимату», «Культура мови і спілкування», «Українські сувеніри».  3 гуртки - від позашкільних закладів та організацій: «Футбол», «Айкідо», «Прикладне мистецтво». У них зайнято 75% дітей.

         Учні ліцею є переможцями та призерами обласних спортивних змагань з волейболу, Кубку області з легкої атлетики «Призи Майстрів», чемпіонату області з легкоатлетичних метань пам’яті Заслуженого тренера України                Ю.О. Піскунова. У 2019 році за підсумками ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти серед сільських шкіл Музиківський ліцей посів ІІІ місце.

Налагоджено тісну співпрацю вчителів англійської мови з волонтером Корпусу Миру України Ешлі Браво Гарсіа, щодо розвитку навичок володіння англійською мовою у здобувачів освіти та залучення їх до роботи в мовному клубі. Маркова В.В., вчитель англійської мови, є українським партнером по здійсненню волонтерської діяльності в Музиківській ОТГ.

Організовано харчування учнів 1-4 класів та категорійних дітей 5-11 класів за рахунок коштів місцевого бюджету. Їдальня ліцею поповнилася новими стільцями, морозильною камерою, жарочною шафою. Почала функціонувати пральня, закуплені швейні машинки та індукційна плита. Для господарських робіт придбано мотоблок із причепом та косою. На кожному поверху створено зони відпочинку, облаштовано коридори зручними місцями для сидіння. Діє безкоштовний WI FI. Повністю огороджено територію ліцею, на подвір’ї покладено тротуарну плитку.

 

Забезпечено право на освіту дітей з особливими освітніми потребами.

Організовано роботу 4 інклюзивних класів, облаштовано кабінет для проведення корекційно-розвивальних занять. Практичним психологом та учителем-логопедом проводяться заняття зі спеціальних і додаткових видів послуг, які зазначені у витягах Херсонської обласної психолого-медико-психологічної консультації, з якими укладено Договори на проведення таких занять. Розроблено Індивідуальні програми розвитку. Організовано індивідуальне навчання для 2-ох учнів ліцею (педагогічний патронаж).

Зроблено закупівлі спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах ліцею, завдяки субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

 

Матеріально-технічна база, сучасні кабінети згідно освітніх вимог

Навчально-методичну базу ліцею складають 22 навчальні кабінети. Кабінети англійської мови, української мови і літератури, історії, іноземних мов відповідають Положенню про навчальні кабінети у загальноосвітніх навчальних закладах; кабінет біології, фізики, географії відповідають Положенню про навчальні кабінети природничо-математичного циклу у загальноосвітніх навчальних закладах. У ліцеї організовано освітній процес в Еко-класі, завдяки програмі Бюджет участі.

Закуплено дидактичне приладдя та мультимедійний комплекс для кабінету математики, фізики, біології згідно Програми розвитку освіти «Освітній простір Музиківської об’єднаної територіальної громади» на 2018- 2021 роки.

Створено та працює радіо ліцею, яке відображає реальні проблеми сьогодення та виховує прагнення спільно вирішувати нагальні питання і проблеми, що сприяють формуванню позиції учнів та згуртовують колектив у єдине ціле.

         Здійснено передплату 26 фахових видань для вчителів.

Файли

Звіт про виконання цільової.pdf

Завантажити

Оновлений склад Молодіжної ради.pdf

Завантажити

План діяльності молодіжної ради на 2020 рік МР.pdf

Завантажити

протокол № 8 від 18.10.2019.pdf

Завантажити

протокол № 9 від 14.11.2019.pdf

Завантажити

протокол № 10 від 16.12.2019.pdf

Завантажити

Протокол№ 6 від 06.09.2019.pdf

Завантажити
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше