На головнуКонтакти
Корисна інформація
Документи
Сторонні сервіси
Проекти громади
Підприємства, заклади та установи
Економічний профіль
Звернення
Бюджет
Структура ОТГ
Новини
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

До уваги громадян!

Оголошення
16.08.2019

Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,05 га  (фактична площа 0,0536 га) розроблений  з метою зміни цільового призначення частини земельної ділянки Музиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів під реконструкцію Музиківського спортивного залу з благоустроєм прилеглої території, за адресою: Херсонська область, Білозерський район, с.Музиківка, вул. 40 років Перемоги, 14-в»

 

Земельна ділянка на яку розробляється детальний план, відносться до земель комунальної власності Музиківської сільської ради, для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (кадастровий номер 6520383500:01:001:0436) площею – 2,7867 га за адресою: Херсонська область, Білозерський район, с.Музиківка, вул. 40 років Перемоги,12. Проектом планується вилучення частини земельної ділянки у школи під зміну цільового призначення на тадання її для розширення (будівництва прибудови) існуючого спортивного залу.

 

Ділянка зміни цільового призначення з «земель для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти» на «землі для будівництва та обслуговування будівель  закладів культурно-просвітницького обслуговування» площею – 0,0536 га. Земельна ділянка вільна від забудови та немає сервітутів.

Наявний детальний план території  розроблений відповідно до чинних норм та правил, що забезпечує  нормативне обґрунтування розміщення об’єктів забудови на земельних ділянках  та елементів інженерно –транспортної інфраструктури. Технічні рішення, що прийняті в документації  ДПТ, відповідають вимогам екологічних, санітарно-гігієнічних, протипожежних  та інших діючих норм і правил, згідно діючого законодавства.

 

Пропозиції до детального плану   направляються до Виконавчого комітету Музиківської сільської ради за адресою: Херсонська обл., Білозерський р-н, с. Музиківка,  вул. 40 років Перемоги, 35, кабінет землевпорядника до 12.00 години 16.09.2019 року

 

Дата проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану зміни цільового призначення частини земельної ділянки Музиківської ЗОШ 16 вересня 2019 року  о 14:00 годині у в с. Музиківка по вул. 40 років Перемоги, 12 в актовій залі школи

Розпорядження сільського голови про проведення громадських слухань 

Рішення сесії про згоду на зміну цільового призначення земельної ділянки

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape