На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Бюджет
Новини
Проекти громади
Корисна інформація
Документи
Економічний профіль
Підприємства, заклади та установи
Звернення
Структура ОТГ
Prozorro
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Чи повинні депутати займатися ґендерними питаннями?

Новина
09.08.2019

6 серпня 2019 Національний Демократичний Інститут (НДІ) провів консультацію зі створення депутатських груп з ґендерних питань для представників Музиківської об'єднаної територіальної громади. Під час консультацій депутати сільської ради  обговорили можливості та ризики, які їх очікують при створенні депутатської групи.  Цікавою можливістю є вступ до Всеукраїнської мережі депутатських груп з ґендерних питань, яка підтримується НДІ. Наразі ця мережа налічує 84 групи у радах різних рівнів. 

Присутні депутати попросили додаткового часу для визначення лідера групи та обговорення пропозиції серед всіх депутатів сільської ради. 

Депутатська група з ґендерних питань - це особливе депутатське об'єднання, депутати якого працюють задля вирішення ґендерних проблем громади, наприклад, ініціювання встановлення інклюзивних дитячих майданчиків, створення університету для людей старшого віку, внесення статей про недискримінацію при прийомі на роботу до статуту місцевої ради тощо. Депутатські групи з ґендерних питань на місцевому рівні створюються за моделлю Міжфракційного депутатського об'єднання "Рівні Можливості" у Верховній Раді України.

USAID Ukraine - USAID Україна #DOBRE NDI Ukraine - National Democratic Institute Асканія-Нова селищна рада Музиківська сільська рада Адміністратор Присиваської Отг Чаплинська Громада Чаплинський район, Херсонська область

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape