На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Бюджет
Новини
Проекти громади
Корисна інформація
Документи
Економічний профіль
Підприємства, заклади та установи
Звернення
Структура ОТГ
Prozorro
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Настав час оновити Дошку пошани!

Новина
21.08.2019

 

В 2015 році в Музиківці з ініціативи та всебічної підтримки Сорокунського С.М. з’явилася Дошка пошани, куди заносили кращих представників громади. Це була сільська відзнака. Ми вже не перший рік об’єднані і хочемо зв’язати всі села нашої ОТГ ще міцніше. Тому пропонуємо збільшити масштаб та обрати найактивніших волонтерів та депутатів, найулюбленіших вчителів та вихователів, воїнів АТО та ветеранів праці, місцевих підприємців та робітників сільського господарства, краєзнавців та інших людей, що змінюють життя в нашій громаді.

Просимо кожного заповнити просту анкету та долучитися до висунення кандидатур. Можливо, ми не знаємо про результати та досягнення вашого сусіда чи мами. Напишіть про це! Часу небагато – до 28 серпня 2019 року!

Кандидатури розглянуть члени виконавчого комітету та депутати, а потім зробимо гарні фото для Дошки пошани та невеликі інтерв’ю для сайту сільської ради.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfOxdc8Ra1QqW_sB33Pb73A_UtgT0ycTr1GOmwWIi_hKAhuxg/viewform?fbclid=IwAR18p9IjOMErdvHJQJGm08OROkAcFYR38Vbs521QUMQintZixSTPMay8wYM

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape