Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Уряд посилює заходи безпеки для боротьби з коронавірусом.

Офіційні публікації
01.04.2020

 

Зокрема, під час карантину, який триватиме до 24 квітня 2020 р. на всій території України, серед внесених нових змін діятиме заборона на:

👉перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;

👉переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;

👉перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;

👉відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;

👉відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

👉проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

📎Запровадження більш жорстких вимог щодо карантину зумовлене щоденним зростанням кількості хворих на COVID-19 в Україні більше, ніж на 10%, та враховуючи рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і досвід міжнародної практики.

Детальніше: https://bit.ly/39y4NAv

 

За офіційною інформацієб Кабінету Міністрів України 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше