Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

КЗ "СХІДНЕНСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ БІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

photo

Опис

Комунальний заклад «Східненський сільський будинок культури» в своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Кабінету Міністрів України, нормативними документами Міністерства культури і туризму України, наказами та постановами управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, рішеннями Музиківської сільської ради ради у межах визначеної компетенції, а також відповідно до Статуту закладу.

Основним завданням Східненського БК  є розвиток аматорського мистецтва з різних видів та жанрів народної творчості. Велика увага приділяється організації та задоволенню культурних потреб різних вікових категорій населення . З цією метою проводяться культурно-мистецькі заходи: тематичні, розважальні програми, театралізовані свята, мітинги, святкові концерти до державних, календарних та інших визначних дат.                                                                                                                                                          На  базі БК працює чотири гуртка:

1.Хореографічний гурток-Чихун А.О.( Молодша група -18дітей, 7 -10р.) (Старша група – 10 дітей. 11-14 р.) («Коліжанки- 7 учасників)

2.Вокальний гурток-Поворознюк Р.В. (різновікові- 16 учасників)

3.Художнього слова гурток –Позняк С.В.  ( різновікові- 7 учасни-ків.)         

4.Театральний гурток –Позняк С.В.( різновікові -15 учасників)

Учасники які відвідують гуртки в  БК нараховується 73 чоловіки    віком від 8 до 70 років.     В БК працюють:

Директор БК- Позняк С.В.,

худ.керівник- Поворознюк Р.В.,

хореограф- Чихун А.О.,

двірник, прибиральниця- Киричук Є.В.

Графік роботи КЗ « Східненський сільський будинок культури».  Понеділок - п’ятниця з 11.30 до 19.30 .Обідня перерва з 14.00 до15.00. Вихідні субота та неділя.

 Організаційно-творча діяльність

 За 2018 рік працівниками закладу були проведені такі заходи:

  1. Театралізований обряд « Маланка.»
  2. Масляна
  3. Концерт до дня весни.
  4. Акція «Писанковий сад» участь у концерті.
  5. День села -концерт.
  6. Концерт до дня Перемоги.
  7. Концерт до дня Незалежності.
  8. Приймали участь в  концерті у с.Музиківка (день села)
  9. День Захисника України.
  10. Новорічний концерт.                                                                                                                                      

КЗ « Східненський сільський будинок культури»  тісно співпрацює з комунальними установами на території  с.Східне, а саме, це дитячий садочок та школа.

Фінансово-господарська діяльність

В 2018р  були закінчені роботи по перекриттю БК, також зроблені капітальні ремонти в приміщені, закуплені глядацькі стільці на суму-117,734, стіл керівника(3300), комплект шафи(5430), тумба(800), стільці(2902),обігрівачі ( 79 781гр) закупівлі проходили за рахунок Музиківської сільської ради. На 2019р заплановано утеплення фасаду будівлі БК. Ще ми маємо один виграний проект від програми « Добре»  на 200 тисяч, на сьогоднішній день вже всі закупівлі проведені і реалізація проекту запланована  на травень.

КЗ « Східненський сільський будинок культури» має свою групу в соціальній мережі Фейсбук де ми намагаємось, як найширше висвітлювати свою роботу, так що додавайтесь до групи , ми на вас чекаємо!

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше