Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

КЗ "СХІДНЕНСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ БІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

photo

Опис

Комунальний заклад «Східненський сільський будинок культури» в своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Кабінету Міністрів України, нормативними документами Міністерства культури і туризму України, наказами та постановами управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, рішеннями Музиківської сільської ради ради у межах визначеної компетенції, а також відповідно до Статуту закладу.

Основним завданням Східненського БК  є розвиток аматорського мистецтва з різних видів та жанрів народної творчості. Велика увага приділяється організації та задоволенню культурних потреб різних вікових категорій населення . З цією метою проводяться культурно-мистецькі заходи: тематичні, розважальні програми, театралізовані свята, мітинги, святкові концерти до державних, календарних та інших визначних дат.                                                                                                                                                          На  базі БК працює чотири гуртка:

1.Хореографічний гурток-Чихун А.О.( Молодша група -18дітей, 7 -10р.) (Старша група – 10 дітей. 11-14 р.) («Коліжанки- 7 учасників)

2.Вокальний гурток-Поворознюк Р.В. (різновікові- 16 учасників)

3.Художнього слова гурток –Позняк С.В.  ( різновікові- 7 учасни-ків.)         

4.Театральний гурток –Позняк С.В.( різновікові -15 учасників)

Учасники які відвідують гуртки в  БК нараховується 73 чоловіки    віком від 8 до 70 років.     В БК працюють:

Директор БК- Позняк С.В.,

худ.керівник- Поворознюк Р.В.,

хореограф- Чихун А.О.,

двірник, прибиральниця- Киричук Є.В.

Графік роботи КЗ « Східненський сільський будинок культури».  Понеділок - п’ятниця з 11.30 до 19.30 .Обідня перерва з 14.00 до15.00. Вихідні субота та неділя.

 Організаційно-творча діяльність

 За 2018 рік працівниками закладу були проведені такі заходи:

  1. Театралізований обряд « Маланка.»
  2. Масляна
  3. Концерт до дня весни.
  4. Акція «Писанковий сад» участь у концерті.
  5. День села -концерт.
  6. Концерт до дня Перемоги.
  7. Концерт до дня Незалежності.
  8. Приймали участь в  концерті у с.Музиківка (день села)
  9. День Захисника України.
  10. Новорічний концерт.                                                                                                                                      

КЗ « Східненський сільський будинок культури»  тісно співпрацює з комунальними установами на території  с.Східне, а саме, це дитячий садочок та школа.

Фінансово-господарська діяльність

В 2018р  були закінчені роботи по перекриттю БК, також зроблені капітальні ремонти в приміщені, закуплені глядацькі стільці на суму-117,734, стіл керівника(3300), комплект шафи(5430), тумба(800), стільці(2902),обігрівачі ( 79 781гр) закупівлі проходили за рахунок Музиківської сільської ради. На 2019р заплановано утеплення фасаду будівлі БК. Ще ми маємо один виграний проект від програми « Добре»  на 200 тисяч, на сьогоднішній день вже всі закупівлі проведені і реалізація проекту запланована  на травень.

КЗ « Східненський сільський будинок культури» має свою групу в соціальній мережі Фейсбук де ми намагаємось, як найширше висвітлювати свою роботу, так що додавайтесь до групи , ми на вас чекаємо!

 

Пов'язані документи

80
Про затвердження статуту КЗ «Східненський сільський будинок культури»
Рішення сесій
10.04.2017
22
Про зміну графіку роботи КЗ «Східненський сільський будинок культури»
Рішення виконкому
27.03.2019
46
Про зміну первісної вартості об'єктів КЗ "Східненський сільський будинок культури"
Розпорядження голови
28.03.2019
75
Про ефективність роботи в закладах культури ОТГ (Звіт директора КЗ "Музиківський сільський будинок культури", Звіт директора КЗ "Східненський сільський будинок культури")
Рішення виконкому
28.11.2019
76
Про затвердження планів роботи закладів культури ОТГ на 2020 рік (КЗ "Музиківський сільський будинок культури", КЗ "Східненський сільський будинок культури")
Рішення виконкому
28.11.2019
100
Про ефективність роботи в закладах культури Музиківської громади
Рішення виконкому
17.12.2020
101
Про затвердження планів роботи закладів культури Музиківської громади
Рішення виконкому
17.12.2020
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше