Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

КЗ "Музиківка сільська бібліотека Білозерського району Херсонської області"

photo

Опис

Читачам приємно відвідувати бібліотеку, адже тут панує дружня атмосфера, все чітко налагоджено, на своєму місці, і, водночас, просто, доступно, красиво і зручно. Органічне входження в життя громади села, внесок у виховання дітей і молоді, роль у створенні культурного середовища - все це чинники, які зробили цю бібліотеку важливою складовою соціуму села.

 У бібліотеці постійно діють книжкові виставки з періодичних видань, тематичні виставки та виставки  по краєзнавчій літературі. Проводиться робота з поповнення та оновлення книжкового фонду – діють акції «Буккросинг», «Подаруй бібліотеці книгу».

 Ведеться активна робота по популяризації бібліотеки серед громади в інтернет-мережі.

Працівники бібліотеки є редакторами місцевої газети «Музиківський вісник».

 На базі бібліотеки постійно проводяться тренінги та бесіди екологічного, соціального спрямування із залученням спеціалістів.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше