Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

КЗ "Музиківський ліцей Музиківської сільської ради"

photo

Опис

Музиківський ліцей Музиківської сільської ради – заклад освіти, в якому навчається 280 здобувачів освіти.

Здійснюється філологічний «Іноземна філологія» профіль навчання. Поглиблено вивчається англійська мова та введено другу іноземну мову – німецьку з 5 класу. За рахунок додаткових годин введено курси за вибором та факультативи відповідно до запитів учнів.

Освітній процес здійснюють 34 педагоги, з них 15 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», педагогічні звання «старший учитель» – 10, «учитель-методист» – 1. Ліцей повністю забезпечена кадрами (практичний психолог, соціальний педагог, учитель-дефектолог, бібліотекар, педагог-організатор).

         Однією із актуальних проблем, над якою працюють вчителі є виявлення розумової обдарованості спеціальних здібностей у дітей, їх розвиток і реалізація. Здобувачі освіти є переможцями, призерами,  учасниками ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії, біології, екології, основ економіки, англійської мови, німецької мови, історії України, географії. Були учасниками ІІІ етапу з екології, англійської мови; конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт слухачів МАН України; Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика; Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка; конкурсу «Наша земля – Україна»,  конкурсів «Гринвіч» «Пазл», «Соняшник», «Колосок», «Кенгуру», Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з інформатики, фізики, математики, англійської мови тощо. 11 здобувачів освіти закінчили 2018/19 н.р. на високому рівні.

У закладі освіти діє громадська організація «Освітня ініціатива», до складу якої входять учителі.

         Колектив ліцею реалізовує освітні проекти. З них довготривалі проекти «Добро починається з тебе» по відновленню лісових насаджень у околицях села Музиківка та «Школа – соціокультурний центр села». Продовжено роботу над проектами «Обдарована дитина», «Молодь навчається милосердю», «Волонтерство – вибір ХХІ століття». На даний момент продовжено роботу над швейцарсько-українським проектом «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» з метою формування громадянських компетентностей ліцеїстів. Вже реалізовано проекти «Healthy schools»; «Посилка успіху» за сприяння Фонду братів Кличків, «Жми еспандер», «Чірлідінг – спорт і мистецтво», «Гучні спортивні справи», «Аерохокей», «Хендмейд у тренді», «Школа – територія спорту та здорового способу життя», «Спілкування, порозуміння,  безпечний соціум», «Еко-клас в парковій зоні школи – освітнє еко-середовище» (Програма Бюджет участі – 2019).

         Забезпечено право на освіту дітей з особливими освітніми потребами.

Відкрито три інклюзивні класи, облаштовано 2 кабінети для проведення корекційно-розвивальних занять. Практичним психологом та учителем-дефектологом проводяться заняття зі спеціальних і додаткових видів послуг, які зазначені у витягах Херсонської обласної психолого-медико-психологічної консультації, з якими укладено Договори на проведення таких занять.

         Матеріально-технічна база, сучасні кабінети згідно освітніх вимог.

         Навчально-методичну базу складають 22 навчальні кабінети, два кабінети інформатики, спортивний та гімнастичний зали, їдальня на 100 місць, актова зала, бібліотека з читальним залом та безкоштовним Інтернетом, 6 спортивних майданчиків, тренажерний майданчик та майданчик від Фонду братів Кличків.

          Кабінет англійської мови (Маркова В.В.), кабінет української мови і літератури (Костік Т.О.) відповідають Положенню про навчальні кабінети у загальноосвітніх навчальних закладах; кабінет біології (Васильєв В.М.). кабінет фізики (Осікова О.М.) відповідають Положенню про навчальні кабінети природничо-математичного циклу у загальноосвітніх навчальних закаладах.

          Розпочато тісну співпрацю вчителів англійської мови з волонтером Корпусу Миру України Ешлі Браво Гарсіа, щодо розвитку навичок володіння англійською мовою у здобувачів освіти та залучення їх до роботи в мовному клубі.

 Маркова В.В., вчитель англійської мови, є українським партнером по здійсненню волонтерської діяльності в Музиківській ОТГ.

 

Файли

Нові можливості для розвитку школи, які з’явилися під час децентралізації..pdf

Завантажити

Гімн Музиківської школи Берег дитинства.pdf

Завантажити

Про підсумки науково-методичної роботи з педагогічними кадрами за І семестр 2018-19 навчального року.pdf

Завантажити

Про результати освітнього процесу у І семестрі 2018-19 навчального року.pdf

Завантажити

Адміністрація Музиківської ЗОШ.pdf

Завантажити

Історія Музиківської ЗОШ.pdf

Завантажити
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше