Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

КЗ "Східненська ЗОШ I-III ступенів Музиківської сільської ради"

photo

Опис

КЗ «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області» - це заклад загальної середньої освіти заснований в 1976 році, діяльність якого спрямована на особистісно зорієнтовану педагогіку, впровадження сучасних освітніх технологій, забезпечення оптимальних умов фізичного, інтелектуального, психологічного і соціального становлення особистості здобувачів освіти.

 

Суб’єкти управління:

1.Засновник

2.Директор

3.Педагогічна рада

4.Громадське самоврядування: Комітет трудового колективу закладу освіти, учнівська Рада, батьківські комітети (закладу освіти, класів).

 

Педагогічний склад:

Освітній процес забезпечують 24 вчителі, якісний склад яких постійно зростає:    10 педагогів – «спеціалісти  вищої категорії», 2 – «спеціалісти І категорії», 1 – «спеціаліст ІІ категорії»,  6  – «спеціалісти». Педагогічні звання «учитель-методист» мають 3 учителі, «старший учитель» - 4.

 

Матеріально-технічна база школи:

 • 11 класних кімнат;
 • 2 комп’ютерних класи;
 • 1 бібліотека
 • 1 їдальня (на 52 місця);
 • 3 санвузла
 • 1 спортивна зала
 • 1 медичний кабінет
 • 1 кабінет трудового навчання

 

Кожен клас закладу оснащений сучасним телевізором або проектором, вільним доступом до мережі Інтернет. Це дає змогу педагогічному колективу широко застосовувати інформаційно-комп’ютерні технології навчання, впроваджувати інноваційні методи навчання та виховання, вести проектну діяльність. Функціонує  веб-сайт  закладу, сторінки в соціальних мережах Facebook. Instagram, які постійно оновлюються інформацією.

З 2018-2019 навчального року запроваджено профільне вивчення української мови та літератури у відповідності до філологічного напряму профільного навчання.

У вересні 2016 року відкрито клас із інклюзивною формою навчання для дітей із особливими освітніми потребами.

Для задоволення комфортних освітніх потреб учнів у школі організовано  одноразове харчування, а також підвіз шкільним автобусом за маршрутом «Східне – Загорянівка – Східне».

Шляхом реалізації проекту «Відкритий клас» у рамках програми Британської ради «Active Citizens Ukraine» (керівники: медична сестра Неннова Р.В., вчитель зарубіжної літератури Місюра А.М.) у 2019 році в школі з’явилася  можливість проводити уроки та виховні заходи у затишній альтанці на свіжому повітрі.

На базі школи діють чотири гуртки. Налагоджена робота з обдарованими учнями, які залучаються до наукової, дослідницької діяльності, беруть участь у творчих конкурсах, спортивних змаганнях та мають високі досягнення на рівні СТГ та області.

Джерела фінансування:

1.Субвенція з державного бюджету

2.Бюджет Музиківської СТГ

3.Цільові державні та місцеві програми

4.Гранти

5.Благодійна допомога

Нові можливості для розвитку школи з’явилися під час децентралізації.  Процес об’єднання дав свої позитивні результати:

 • проведено роботи по укріпленню стін будівлі школи;
 • облаштовано відмостку та цоколь, здійснено бандаж стін школи, що врятувало приміщення від руйнування;
 • проведено поточний ремонт системи опалення;
 • прокладено нову теплотрасу;
 • відремонтовано газовий котел;
 • встановлено твердопаливні котли;
 • відремонтовано шкільний автобус;
 • здійснено капітальний ремонт спортивного залу, який не функціонував 7 років.
 • встановлено систему автоматичної пожежної сигналізації;
 • капітальний ремонт приміщення (санвузол).

 

Файли

Нові можливості для розвитку Східненської школи, які з’явилися під час децентралізації..pdf

Завантажити

Адміністрація Східненської ЗОШ.pdf

Завантажити

Історія Східненської ЗОШ.pdf

Завантажити

Пов'язані документи

35
Про згоду на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл та селища Білозерського району у комунальну власність Музиківської ОТГ в особі Музиківської сільської ради (школи, амбулаторія, ФАП, ФП, спортивний зал)
Рішення сесій
28.12.2016
56
Про приймання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Білозерського району в комунальну властість Музиківської ОТГ (Амбулаторія, ФАП, ФП, школи, шкільний автобус, книжковий фонд)
Рішення сесій
02.03.2017
58
Про затвердження статуту КЗ "Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів " Музиківської сільської ради
Рішення сесій
02.03.2017
77
Про використання залишків освітньої субвенції (КЗ "Музиківський ліцей", КЗ "Східненська школа І-ІІІ ступенів")
Рішення виконкому
28.11.2019
702
Про використання залишків освітньої субвенції (КЗ "Музиківський ліцей", КЗ "Східненська школа І-ІІІ ступенів")
Рішення сесій
02.12.2019
ПРОТОКОЛ зустрічі з школярами КЗ «Східненська загальноосвітня І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області» щодо обговорення якості надання адміністративних послуг та формування бюджету об’єднаної територіальної громади на 2020 рік від 17 грудня 2019 року
Протокол
16.12.2019
752
Про надання дозволу списання комунального майна КЗ «Музиківський ліцей» та КЗ «Східненська школа»
Рішення сесій
30.01.2020
883
Про затвердження робочого проекту «Автоматична установка пожежної сигналізації. Оповіщення про пожежу. Пожежне спостереження» приміщень КЗ «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Музиківської сільської ради
Рішення сесій
27.05.2020
31–к/тр
Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КЗ «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області»
Розпорядження голови
08.06.2020
34 –к/тр
Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КЗ «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області»
Розпорядження голови
17.06.2020
ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "СХІДНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ МУЗИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" на 2020-2021 – 2021-2022 навчальні роки кандидата на посаду Осадчук І.В.
Звіт
29.07.2020
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше