Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

КЗ "Східненська ЗОШ I-III ступенів Музиківської сільської ради"

photo

Опис

КЗ «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області» - це навчальний заклад, діяльність якого спрямована на особистісно зорієнтовану педагогіку, впровадження сучасних освітніх технологій, забезпечення оптимальних умов фізичного, інтелектуального, психологічного і соціального становлення особистості здобувачів освіти.

Нині у школі навчається 122 учні.  Освітній процес забезпечують 18  учителів, якісний склад яких постійно зростає:    10 педагогів – «спеціалісти  вищої категорії», 2 – «спеціалісти І категорії», 1 – «спеціаліст ІІ категорії»,  6  – «спеціалісти». Педагогічні звання «учитель-методист» мають 3 учителі, «старший учитель» - 4. Також для задоволення освітніх потреб учнів у школі працює група продовженого дня  для дітей  сіл Загорянівка, Шкуринівка  (1-11класи),  для 32 школярів організовувався  підвіз шкільним автобусом.

Педагогічним колективом апробуються та  впроваджуються інноваційні методи навчання та виховання, ведеться проектна діяльність, широко застосовуються інформаційно-комп’ютерні технології навчання. Освітяни  активно користуються персональним комп’ютером та мережею Інтернет під час підготовки та проведення уроків і виховних заходів.

 Функціонує  веб-сайт  закладу, який постійно оновлюється інформацією. Мають власні блоги  вчителі Місюра А.М., Скиба Н.В., Лисенко Т.В., Стебловська С.П., Терещенко В.М.

З 2018-2019 навчального року запроваджено профільне вивчення української мови та літератури у відповідності до філологічного напряму профільного навчання.

Відкрито клас із інклюзивною формою навчання для дітей із особливими освітніми потребами.

У школі ведеться гурткова робота. Налагоджена робота з обдарованими учнями, які залучаються до наукової, дослідницької діяльності, беруть участь у творчих конкурсах, спортивних змаганнях та мають високі досягнення на рівні ОТГ та області.

Нові можливості для розвитку школи з’явилися під час децентралізації.  Процес об’єднання дав свої позитивні результати:

  • проведено роботи по укріпленню стін будівлі школи;
  • облаштовано відмостку та цоколь, здійснено бандаж стін школи, що врятувало приміщення від руйнування;
  • проведено поточний ремонт системи опалення;
  • прокладено нову теплотрасу;
  • відремонтовано газовий котел;
  • встановлено твердопаливні котли;
  • відремонтовано шкільний автобус;
  • здійснено капітальний ремонт спортивного залу, який не функціонував 7 років.

З’явилися нові можливості для самореалізації особистості та здійснення змін у житті громади (навчальні поїздки, участь у тренінгах, написання проектів). Так проект «Відкритий клас (проведення уроків та позакласних заходів на свіжому повітрі)» у рамках програми Британської ради» Active Citizens Ukraine» (керівники: медична сестра Поворознюк Р.В., директор школи Місюра А.М.) було профінансовано Британською радою.  У школі з’явилася  затишна альтанка, у якій  на свіжому повітрі проводяться уроки та виховні заходи.

Файли

Нові можливості для розвитку Східненської школи, які з’явилися під час децентралізації..pdf

Завантажити

Адміністрація Східненської ЗОШ.pdf

Завантажити

Історія Східненської ЗОШ.pdf

Завантажити

Пов'язані документи

35
Про згоду на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл та селища Білозерського району у комунальну власність Музиківської ОТГ в особі Музиківської сільської ради (школи, амбулаторія, ФАП, ФП, спортивний зал)
Рішення сесій
28.12.2016
56
Про приймання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Білозерського району в комунальну властість Музиківської ОТГ (Амбулаторія, ФАП, ФП, школи, шкільний автобус, книжковий фонд)
Рішення сесій
02.03.2017
58
Про затвердження статуту КЗ "Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів " Музиківської сільської ради
Рішення сесій
02.03.2017
77
Про використання залишків освітньої субвенції (КЗ "Музиківський ліцей", КЗ "Східненська школа І-ІІІ ступенів")
Рішення виконкому
28.11.2019
702
Про використання залишків освітньої субвенції (КЗ "Музиківський ліцей", КЗ "Східненська школа І-ІІІ ступенів")
Рішення сесій
02.12.2019
ПРОТОКОЛ зустрічі з школярами КЗ «Східненська загальноосвітня І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області» щодо обговорення якості надання адміністративних послуг та формування бюджету об’єднаної територіальної громади на 2020 рік від 17 грудня 2019 року
Протокол
16.12.2019
752
Про надання дозволу списання комунального майна КЗ «Музиківський ліцей» та КЗ «Східненська школа»
Рішення сесій
30.01.2020
883
Про затвердження робочого проекту «Автоматична установка пожежної сигналізації. Оповіщення про пожежу. Пожежне спостереження» приміщень КЗ «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Музиківської сільської ради
Рішення сесій
27.05.2020
31–к/тр
Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КЗ «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області»
Розпорядження голови
08.06.2020
34 –к/тр
Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КЗ «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області»
Розпорядження голови
17.06.2020
ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "СХІДНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ МУЗИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" на 2020-2021 – 2021-2022 навчальні роки кандидата на посаду Осадчук І.В.
Звіт
29.07.2020
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше