Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

КЗ "Східненський ясла-садок Білозерського району Херсонської області"

photo

Опис

Дошкільна освіта є обов’язковою первинною складовою частини системи безперервної освіти в Україні. Основним завданням дошкільної освіти є збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дитини, виховання любові до Батьківщини , шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, свідомого ставлення до себе, оточення та навколишнього середовища, формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду тощо.

Діяльність дошкільного закладу спрямована на забезпечення якісної і доступної освіти, гармонійного та різнобічного розвитку дитини дошкільного віку.

Пріоритетними напрямами діяльності дошкільного навчального закладу є:

 - Фізкультурно-оздоровчий;

 - Народознавчий;

 - забезпечення максимально сприятливих умов для повного гармонійного розвитку особистості кожної дитини.

Головним пріоритетом у практиці роботи ясел – садка на сучасному етапі є співпраця з родинами вихованців. Педагогічний колектив сприяє підвищенню педагогічної та психологічної компетентності батьків, залучає їх до активної участі у роботі закладу та групи, покращенню розвивального та ігрового середовища. Охоплення дітей дошкільною освітою на території Східненського ТО становить 100%.

Файли

29 Звіт про роботу КЗ Східненський ясла-садок за 2018-2019 роки.pdf

Завантажити

Звіт керівника закладу 2020 рік ..pdf

Завантажити
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше