Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

ПП «Тін СерВіс»

photo

Опис

ПП «Тін СерВіс» в Херсонській області засновано з метою задоволення попиту на ринку пакувальної тари для консервування в промислових і домашніх умовах. На сьогоднішній день підприємством освоєні наступні види продукції:

- Банка суцільнотягнена №2, №3;

- Банка зварна №5, №5у, № 38;

- Кришки металеві для консервних банок діаметром 83.4 мм, 99 мм;

- Кришки металеві СКО 1-82 для скляних консервних банок різної ємності;

- Кришка «Twist-Off» як з клапаном для контролю вакууму, так і без нього.

 

Консервні банки бляшані виготовляються з лакованої жерсті електролітичного лудіння ЕЖК, призначеної для виробництва консервної упаковки харчових продуктів. Можливо виготовлення літографованих кришок і банок в будь-якій кольоровій гамі. Вся продукція, а також матеріали, що застосовуються для її виготовлення, сертифіковані в Україні.

Підприємство виробляє кришку СКО і Twist-off в лакованому і літографованому вигляді. Індивідуальний підхід до потреб кожного споживача дозволяє сформувати пропозицію, яка задовольняє потреби кожного за критерієм ціна / якість товару. Яскравий дизайн оформлення літографованої  продукції, або відбиток малюнка будь-якої складності по дизайну замовника є привабливим для споживача.

Висока якість продукції забезпечується завдяки існуючій на підприємстві двоступеневої системи контролю сировини, матеріалів і готової продукції, кваліфікації персоналу відділу технічного контролю та впровадження інноваційних методів контролю.

Всі вживані у виробництві матеріали дозволені органами Міністерства охорони здоров'я для використання у виробництві продукції, що контактує з харчовими продуктами і мають відповідні дозвільні документи.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше