Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Капітальний ремонт приміщень будівлі ФАПу в с.Східне

photo2

Детальніше про проект

Село Східне знаходиться на території Східненського територіального округу Музиківської об’єднаної територіальної громади.
На території села розташований фельдшерсько-акушерський пункт, який обслуговує близько 700 осіб, в тому числі дітей до 14 років – 130 осіб, підлітки (15-17 років) – 15 осіб, від 18 до 69 років – 445 осіб, населення пенсійного віку – 65 осіб.
ФАП це єдине місце в радіусі 10 км, де люди отримують першу медичну допомогу. За 10 км в с.Загорянівка знаходиться ФАП, за 19 км в с.Музиківка – амбулаторія. Також в приміщенні ФАПу відбувається реалізація аптечних препаратів.
ФАП знаходиться в адмінбудівлі Східненського територіального округу (бувша сільська рада).
За часи свого існування, у зв’язку із браком коштів, в приміщеннях практично не проводилися ремонтні роботи. Кабінети потребують капітального ремонту, необхідна повна заміна електропроводки, забезпечення будівлі водопостачанням, оновлення матеріально-технічної бази закладу тощо.
Реалізація проекту «Капітальний ремонт приміщень будівлі ФАПу в с.Східне Білозерського району Херсонської області» надасть можливість забезпечити оптимальні умови для подальшої роботи з надання населенню медичних послуг першого рівня.
Даний проект є достатньо актуальним, оскільки покращення медичного обслуговування жителів громади є найбільшим пріоритетом.
Проектом передбачено:
1. Проведення Інформаційно-промоційної кампанії.
2. Виконання капітального ремонту приміщень ФАПу.
3. Оновлення матеріально-технічної бази ФАПу.
4. Проведення свята «День здоров’я» в с.Східне.
Термін реалізації проекту – 6 місяців.
Загальний бюджет – 989, 708 тис. грн.
з них: фінансування з обласного бюджету 469, 854 тис. грн., фінансування з місцевого бюджету – 469, 854 тис.грн., фінансування з боку організації-партнера (ГО «Музичани») – 50, 00 тис.грн.

Ключові етапи (віхи)

1. Розробка проектно-кошторисної документації.
2. Створення робочої групи по реалізації проекту.
3. Проведення Інформаційно-промоційної кампанії.
4. Будівельно-монтажні роботи.
5. Підготовчі та будівельно-монтажні роботи по капітальному ремонту приміщення ФАПу.
6. Придбання та встановлення устаткування.
7. Проведення свята «День здоров’я»
8. Моніторинг результатів, звітування.

Файли

Muzykivska FAP.pdf

Завантажити

На мапі

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше