Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Капітальний ремонт приміщень будівлі ФАПу в с.Східне

photo2

Детальніше про проект

Село Східне знаходиться на території Східненського територіального округу Музиківської об’єднаної територіальної громади.
На території села розташований фельдшерсько-акушерський пункт, який обслуговує близько 700 осіб, в тому числі дітей до 14 років – 130 осіб, підлітки (15-17 років) – 15 осіб, від 18 до 69 років – 445 осіб, населення пенсійного віку – 65 осіб.
ФАП це єдине місце в радіусі 10 км, де люди отримують першу медичну допомогу. За 10 км в с.Загорянівка знаходиться ФАП, за 19 км в с.Музиківка – амбулаторія. Також в приміщенні ФАПу відбувається реалізація аптечних препаратів.
ФАП знаходиться в адмінбудівлі Східненського територіального округу (бувша сільська рада).
За часи свого існування, у зв’язку із браком коштів, в приміщеннях практично не проводилися ремонтні роботи. Кабінети потребують капітального ремонту, необхідна повна заміна електропроводки, забезпечення будівлі водопостачанням, оновлення матеріально-технічної бази закладу тощо.
Реалізація проекту «Капітальний ремонт приміщень будівлі ФАПу в с.Східне Білозерського району Херсонської області» надасть можливість забезпечити оптимальні умови для подальшої роботи з надання населенню медичних послуг першого рівня.
Даний проект є достатньо актуальним, оскільки покращення медичного обслуговування жителів громади є найбільшим пріоритетом.
Проектом передбачено:
1. Проведення Інформаційно-промоційної кампанії.
2. Виконання капітального ремонту приміщень ФАПу.
3. Оновлення матеріально-технічної бази ФАПу.
4. Проведення свята «День здоров’я» в с.Східне.
Термін реалізації проекту – 6 місяців.
Загальний бюджет – 989, 708 тис. грн.
з них: фінансування з обласного бюджету 469, 854 тис. грн., фінансування з місцевого бюджету – 469, 854 тис.грн., фінансування з боку організації-партнера (ГО «Музичани») – 50, 00 тис.грн.

Ключові етапи (віхи)

1. Розробка проектно-кошторисної документації.
2. Створення робочої групи по реалізації проекту.
3. Проведення Інформаційно-промоційної кампанії.
4. Будівельно-монтажні роботи.
5. Підготовчі та будівельно-монтажні роботи по капітальному ремонту приміщення ФАПу.
6. Придбання та встановлення устаткування.
7. Проведення свята «День здоров’я»
8. Моніторинг результатів, звітування.

Файли

Muzykivska FAP.pdf

Завантажити

На мапі

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше