На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Бюджет
Новини
Проекти громади
Корисна інформація
Документи
Економічний профіль
Підприємства, заклади та установи
Звернення
Структура ОТГ
Prozorro
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

12 квітня 2019 року відбулися засідання депутатських комісії.

Новина
15.04.2019

 

Комісія з питань транспорту, зв’язку, благоустрою, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього середовища разом з спеціалістами з землекористування та екології Музиківської сільської ради розглядали заяви громадян для підготовки проектів рішень для подальшого розгляду на сесії сільської ради.  Заяв зібралося дуже багато!  Головна причина такої кількості заяв те що  відбулася часткова передача земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад. Відповідно, землями за межами наших населених пунктів поступово починає управляти сільська рада.

Депутати з юристом Лігінович Н.С. обговорити можливості внесення змін в договори оренди земель комунальної власності для вирівнювання ставки орендної плати згідно зауважень Державної аудит служби.

Після завершення роботи «земельної» комісії почався спільний розгляд проектів рішень.

Депутати ознайомилися з розрахунками тарифу на водопостачання КП «Струмок-2» та запропонували зменшити кількість втрат води у зв’язку з переведеним капітальним ремонтом частини мережі та запланованим продовженням робіт у 2019 році.

Перед депутатами виступив директор Музиківської  школи, який ініціює перепрофілювання закладу в КЗ «Музиківський ліцей». Славич В.В. пояснив юридичну основу зміни статуту та назви та наступні зміни в побуті здобувачів освіти.

Великі дебати викликали проекти рішень щодо встановлення місцевих податків та зборів. Депутати запропонували для фізичних осіб  зменшити ставку податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено для ведення садівництва, городництва, сінокосіння та випасу худоби з 1% до 0,55%. Базовка М.П. зазначив, що питання місцевих податків потребують додаткового обговорення з населенням.

 

Л.С. Погрібна, секретар сільської ради

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше