Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

27 вересня 2019 року відбудеться візит Першого секретаря Посольства Японії в Україні до Музиківського ліцею

Оголошення
25.09.2019

Візит Першого секретаря Посольства Японії в Україні до Музиківського ліцею з метою моніторингу ефективності проекту, реалізованого Фондом громади Херсона "Захист" в межах грантової програми «КУСАНОНЕ» Уряду Японії

Дата: 27 вересня 2019 року, 12:00-13:00
Місце: КЗ «Музиківський ліцей», вул. 40 років Перемоги 12, с.Музиківка

Уряд Японії надав фінансову допомогу у розмірі 83 171 дол. США для Проекту покращення навчальних умов у школах Білозерського району на заміну вікон та дверей в Інгулецькій та Музиківській загальноосвітніх школах (тепер Музиківський ліцей).
27 вересня 2019 року Перший секретар Посольства Японії в Україні ВАКУІ Ацуші прибуде до Музиківського ліцею із метою ознайомлення із результатами реалізації проекту та урочисто передати каталог виконаних ремонтних робіт представникам дошкільних навчальних закладів та місцевої громади.
У співпраці з благодійною організацією «Захист» у 2015 роцу за кошти уряду Японії в Музиківській ЗОШ було замінено 179 старих дерев’яних вікон та 91 дверних блоків на металопластикові, а Інгулецькій ЗОШ було замінено 89 вікон та 14 дверей.
В результаті проекту було створено належні умови функціонування шкільних закладів, необхідних для збереження і зміцнення здоров’я дітей, завдяки чому збільшилась внутрішня температура повітря взимку в середньому на 4°С та зменшився рівень захворюваності дітей. Вторинним результатом проекту є покращення енергоефективності приміщень.
Проект було реалізовано в межах Програми безвідплатної допомоги Уряду Японії «КУСАНОНЕ», яка має на меті розвиток мирного суспільства, де жодна особа не залишена поза увагою у будь-якому куточку світу. Неприбуткові організації можуть взяти участь у конкурсі для отримання гранту, заповнивши форму заявки, що розміщена на сайті Посольства www.ua.emb-japan.go.jp
Починаючи з 2002 року в Україні в межах програми КУСАНОНЕ реалізовано 138 проектів, включаючи вищезгаданий, на суму понад 9,8 млн. дол. США у галузях охорони здоров’я, освіти, соціального добробуту тощо.
Цей грант є частиною Офіційної Допомоги Розвитку Японії Україні. З початку встановлення дипломатичних відносин Японія надала Україні допомогу на загальну суму 3,1 млрд.дол. США.
Учасники:
японська сторона:
ВАКУІ Ацуші, Перший секретар Посольства Японії в Україні
БУШМА Анна, координаторка проектів Кусаноне

українська сторона:
СЛАВИЧ Василь, директор Музиківського ліцею
ВЕСЕЛЬСЬКА Олена, директор Інгулецької ЗОШ
ЛЕЙБЗОН Олександр, Музиківський сільський голова
ПОЛЬСЬКА Лариса, голова правління БО «Фонд громади міста Херсон «Захист», координаторка проекту

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше