Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

53 бали - Індекс колегіальної муніципальної спроможності Музиківської ОТГ

Новина
13.11.2019

13 листопада 2019 року менеджер Програми ДОБРЕ Загорулько Анна презентувала результати оцінювання громади за спеціальною  методологією з вирахуванням  Індексу колегіальної муніципальної спроможності (PMCI). В цьому році набрали 53 бали зі 100 можливих. Для порівняння середній бал серед громад учасників програми Добре по Україні – 49,66, а сільських ОТГ – 47.76.

Це вже третя оцінка за цією методологією, в 2018 році ми отримали  36 балів, що на 11 балів більше ніж в 2017 році.

Результати показали, що маємо можливість потенційного зростання в питаннях участі громадян у процесах прийняття рішень та формуванні місцевих політик. Всі потенційні заходи для покращення цього показника продумаємо та реалізуємо вже в наступному році.

Подібне оцінювання дає змогу готувати якісні документи, реалізувати необхідні заходи та проекти з розумінням куди саме рухається громада.

З повною інформацією по оцінці можна ознайомитися тут - https://muzykivskaotg.gov.ua/documents/ck2yk223d7iam0742hah2hbvu

 

Погрібна Л.С., секретар сільської ради 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше