Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Чудова можливість для початку бізнесу в Музиківській громаді!

Новина
19.02.2021
Це господарський двір колишньої автозаправки загальною площею 1,2 га з виїздом на асфальтовану дорогу Східне-Загорянівка до М-14.
 
Ділянка практично межує з населеним пунктом, тому близька до існуючої інфраструктури та комунікацій. Наприклад, відстань до діючого газопроводу - 0,194 км.
Відстань до автодороги державного значення М-14 (Одеса-Мелітополь-Новоазовськ) – 21,2 км. Відстань до м. Херсон, а відповідно і до залізничного вокзалу, порту і т.д. – 32,3 км.
 
Чудовим бонусом є близькість інвестиційної ділянки №12 площею 4,65 га, яка має свою свердловину. А комплекс з двох ділянок може стати чудовим майданчиком для будівництва заводу з переробки овочів чи виготовлення комбікорму. Відео сусідньої ділянки можна побачити тут - https://www.youtube.com/watch?v=SuDA66073TM
 
Ще більше інформації можна дізнатися у Гордовенка Віктора Петровича за телефоном +380668686950. Ми пропонуємо зручне географічне розміщення, якісні адміністративні послуги та професійний супровід.
 
Твоя бізнес-ідея здійсниться тут!
 
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше