На головнуКонтакти
Корисна інформація
Документи
Сторонні сервіси
Проекти громади
Підприємства, заклади та установи
Економічний профіль
Звернення
Бюджет
Структура ОТГ
Новини
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

#ДеньБезпечногоІнтернету

Новина
05.02.2019

Сьогодні мільйони людей в усьому світі відзначають День Інтернету під гаслом "Разом за найкращий Інтернет!". З цієї нагоди та з метою підвищення освіченості з питань безпечного використання цифрових технологій учні 8-11 класів переглянули онлайн-урок, який транслювалося на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні. Школярі прослухали доповіді експертів за темами: "Кібер-атаки та інтернет-шахрайство", "Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей" та інші інтелектуальні питання.
Для учнів 5-7 класів учителі інформатики ( Педченко І. В., Скиба І. М.) розповіли реальні факти про шахрайство та злочинництво у мережі Internet. Роздали дітям та вчителям пам'ятки "Основні правила безпечного користування Інтернетом". 
Класні керівники провели години спілкування до цього дня на різну тематику: "Правила користування Інтернетом для дітей" 3 клас (керівник Стебловська С. П.), "Мої улюблені гаджети" 4 клас (керівник Лисенко Т. В.), казка "Безпечний Інтернет" 
1 клас (керівник Терещенко В. М.), " Ми - за безпечні інтернет-ресурси" 6 клас (керівник
Кивенко В. С.), "Загрози, пов'язані зі спілкуванням у мережі Internet" 7 клас (керівник Марканич К. В.), диспут "Комп'ютерна залежність чи розвага?"
11 клас (керівник Ковальчук Т. П.). #ДеньБезпечногоІнтернету

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape