Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

🔹Дезінфекція в житлових будинках🔹

Офіційні публікації
09.04.2020

✔️ для проведення дезінфекції використовують дезінфекційні засоби, що забезпечують ефективне знезараження щодо вірусних інфекції: Бланідас Актив, Бланідас 300, Лізоформін, Медикарін, Хлорантоїн, Гуасепт, Гігасепт та багато інших хлорвмісних та на основі спиртових сполук засобів
✔️ витрата дезрозчину становить 150-300 мл на 1 кв.м
✔️ використання дезінфекційних засобів проводити відповідно до інструкції щодо застосування

🔹Прибирання та дезінфекція у під’їзді та на сходах, ліфтових кабінах🔹

✔️ біля контейнерів для відходів проводиться щоденно;
✔️ миття та дезінфекція сходових площадок і маршів, місць перед сміттєпроводами проводиться щоденно;
✔️ майданчиків перед входом у під'їзд та догляд за домовим устаткуванням проводиться щоденно;
✔️ вологе протирання та дезінфекція поручнів, підвіконь, віконних огорож, сходів на горище, опалювальних приладів, поштових скриньок, шаф для електрощитів проводиться щоденно;
✔️ вологе прибирання та дезінфекція стін, стель, ліфтів щоденно, кнопок ліфтів – через 3 години;
✔️ миття вікон рам у під’їзді;
✔️ очищення та дезінфекція приямків з металевою решіткою перед входом у під'їзд повинно проводитись 1 раз на тиждень.

🔹Прибирання та дезінфекція прибудинкової території проводиться щоденно, необхідно підмітати тротуари та дворові території, очищувати урни🔹

🔹Прибирання та дезінфекція сміттєпроводу🔹

✔️ збір сміття, переміщення контейнерів до місця під'їзду сміттєвоза або перенесення накопичувачів сміття до місця навантаження у сміттєвоз, якщо неможливо заїхати у двір, прибирання території після від'їзду сміттєвоза та встановлення контейнерів на місце повинно проводитись з послідуючою дезінфекцією щоденно;
✔️ прибирання бункерів і сміттєприймальних камер за допомогою оприскувачів, профілактичний огляд сміттєпроводів, усунення засмічень та дезінфекція сміттєпроводів та сміттєзбірників проводиться щоденно;
✔️ прибиральний інвентар після прибирання підлягає обов’язковій дезінфекції щоденно.

🔹Дезінфекція на підприємствах продовольчої торгівлі🔹

✔️ Дезінфекція на підприємствах продовольчої торгівлі, включаючи великі супермаркети, ринки, плодово-овочеві базари, склади, овоче- і фруктосховища, а також стаціонарні (палатки, кіоски, автофургони, павільйони) і пересувні (візки, кошики, лотки, авто лавки, автопричепи тощо) об’єкти дрібнороздрібної мережі і транспорт для перевезення харчових продуктів проводиться у відповідно до правил і нормативів, які регулюють їх діяльність.
✔️ Дезінфекція поверхонь, приміщень, торговельного (ваги, прилавки, вітрини, фасувальних агрегатів тощо) і технологічного обладнання (фаршевих машин, пилок, столів для обробки риби, м’яса, решіток, стелажів тощо, раковин і виробничих ванн), холодильного обладнання, тари, посуду, крупного (стелажі, візки, транспортери) і дрібного інвентарю (лотків, таць, ножів, обробних дощок у відділах збереження продуктів, які швидко псуються (м’ясному, рибному, молочному, ковбасному, кулінарному, кондитерському тощо) проводять методом зрошення, протирання чи занурення.
✔️ Після експозиції поверхні, які безпосередньо контактують з харчовими продуктами, двічі протирають серветкою, рясно змоченою проточною водою. Змивати робочі розчини з поверхонь, які не контактують з харчовими продуктами не потрібно.
✔️ Дезінфекція поверхонь приміщень, торгівельного обладнання (платформи ваг, прилавків, вітрин, стелажів, фасувальних агрегатів тощо), інвентарної тари, дрібного і крупного обладнання в бакалійних, хлібобулочних та інших відділах проводять методом зрошення, протирання чи занурення (дрібний інвентар) розчином засобу, норма витрати засобу 100-200 мл/кв.м.
✔️ Після експозиції поверхні, які безпосередньо контактують з харчовими продуктами двічі протирають серветками рясно змоченими проточною водою. Харчове обладнання ополіскують водою від залишків дезінфікуючого розчину протягом 3-5 хвилин. Змивати робочі розчини засобу з поверхонь, які не контактують з харчовими продуктами не потрібно.
✔️ Профілактичну, поточну і примусову дезінфекцію поверхонь приміщень, стелажів, інвентарю, тари на плодово-овочевих базах, складах, овоче- і фруктосховищах для попередження розвитку гнильних бактерій проводять після механічного очищення.
✔️ Поверхні вражені пліснявою, попередньо очищують і просушують, а потім двократно з інтервалом 15 хвилин обробляють методом протирання або зрошення розчином деззасобу.
✔️ Генеральну санітарну обробку підприємств продовольчої торгівлі проводять відповідно до внутрішнього розпорядку підприємства, але не рідше одного разу на тиждень. Дезінфекція у відділах швидкопсувних продуктів (м’ясному, рибному, молочному, ковбасному, кулінарному, кондитерському та інше) проводиться розчином деззасобу. Дезінфекція в бакалійних, хлібобулочних та інших відділах проводиться методом зрошення, протирання або занурення (дрібний інвентар) дезрозчином згідно з інструкцією.
✔️ Туалети за необхідності та після закінчення роботи підприємства ретельно очищають, промивають і дезінфікують шляхом зрошення. Норма витрати засобу становить 150-300 мл на 1 кв.м При кожному прибиранні туалетів протирають окремо виділеною серветкою, змоченою в дезрозчині вентилі водопровідних кранів, а також ручки дверей, спускові ручки та інші поверхні, яких торкаються руками люди в туалеті.
✔️ Прибиральний інвентар занурюють у розчин деззасобу, матеріал (губки, серветки, ганчір’я) замочують в дезрозчин. Після закінчення дезінфекції ополіскують водою.

🔹Дезінфекція транспорту🔹

✔️ Для дезінфекції громадського транспорту необхідно виділити місця для проведення миття та дезінфекції, дезінфікуючі засоби, інвентар для проведення дезінфекції.
✔️ Визначити особу, яка б слідкувала за санітарним станом транспорту та проводила дезінфекцію, була ознайомлена з умовами приготування робочих дезінфекційних розчинів і проведення дезінфекції, застосовувала засоби індивідуального захисту, дотримувалася техніки безпеки при роботі з дезінфікуючими засобами. Не виключена можливість залучення суб’єктів господарської діяльності, які мають дозвіл на виконання дезінфекційних заходів.
✔️ Пост миття і дезінфекції повинен бути забезпечений устаткуванням та інвентарем для дезінфекції, спецодягом для проведення дезінфекції, місцем для зберігання мийного інвентарю, миючих та дезінфікуючих засобів, спецодягу.

🔹Виїзна санітарна обробка транспорту:

✔️ служба санітарної обробки громадського транспорту, в ряді випадків, для скорочення непродуктивних витрат підприємств може використовувати пересувний санітарний пост з виїздом дезінфектора для проведення масової санітарної обробки безпосередньо на підприємстві, на кінцевих зупинках та інших місцях перебування автотранспорту чи його складових частин;
✔️ виїзна дезінфекція проводиться методом зрошення.

❗️Для санітарної обробки транспорту необхідно використовувати дезінфікуючі засоби, що мають свідоцтво про державну реєстрацію, позитивний висновок та дозволені до застосування в Україні.

❗️Необхідно обирати такі засоби, які б забезпечували якісну дезінфекцію при невисокій концентрації розчину, короткому часу експозиції, не псували майно салону транспортного засобу та поверхонь приміщень, не мали б неприємного запаху.

❗️Рекомендовано щоденно перед виїздом проходити ретельну обробку транспортного засобу дезінфікуючим розчином, яким обробляють поручні, ручки, підлокітники та підлогу.

Послідовність обробки:

 волого-механічна дезінфекція, як правило проводиться з допомогою оприскувача або іншого обладнання, яке забезпечує дрібно-дисперсне розпилення дезінфекційного розчину або двократне протирання ганчір’ям, змоченим в дезінфекційному розчині:
 протирають зовнішні дверцята та ручки;
 протирають поручні;
 зрошують стелю, стіни, сидіння;
 металеві частини після закінчення часу обробки (експозиції) протирають чистою серветкою;
 до початку роботи перевіряють справність розпилювача, спецодягу, респіраторів, рукавичок;
 з метою запобігання небезпечних випадків забороняється залишати без догляду дезінфекційні розчини;
 забороняється вживати їжу, пити, палити під час проведення дезінфекційних заходів.

❗️В період між рейсами необхідно ретельно провітрювати салони транспортного засобу.

Дотримання маскового режиму:

 на всьому протязі рейсу водій, кондуктор контактують із великою кількістю пасажирів, тому для захисту органів дихання вони повинні застосовувати респіратори або маски;
 заміна масок проводиться кожні 2-4 години, респіраторів згідно рекомендацій виробника;
 дотримання гігієни рук сприятиме попередженню розповсюдження інфекційних захворювань.

❗️В період підвищення захворюваності необхідно частіше мити руки. Перевагу краще віддавати бактерицидному рідкому милу.

❗️При відсутності умов для миття рук, наприклад, на робочому у водія та контролера громадського транспорту, для дезінфекції рук ефективно використовувати антисептики, у тому числі такі, які мають пролонгований термін дії та певний час захищають шкіру рук від хвороботворних мікроорганізмів.

❗️Антисептики та дезінфекційні засоби можна придбати в аптеках, у тому числі в дрібній зручній до застосування розфасовці.

❗️На всі засоби треба мати документи, що підтверджують їх дозвіл для застосування.

Джерело інформації: Білозерське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській област

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше