На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Бюджет
Новини
Проекти громади
Корисна інформація
Документи
Економічний профіль
Підприємства, заклади та установи
Звернення
Структура ОТГ
Prozorro
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

ДМС запроваджує новий електронний  сервіс чат-бот

Оголошення
20.08.2019

   Відтепер отримати консультацію з оформлення біометричних документів та скористатися офіційними електронними сервісами міграційної служби можливо в інтерактивному режимі - у популярних  месенджерах Viber та  Telegram.

   Робота чат-бота полягає в тому, що він становить особі кілька запитань щодо індивідуальних умов оформлення документа та інформує, які саме документи потрібно мати із собою під час оформлення у міграційній службі або центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП). В інтерактивному режимі можна отримати консультацію про оформлення всіх

 біометричних документів, які видає ДМС. Це ID-картка, закордонний паспорт, а також посвідки на постійне та тимчасове проживання для іноземців та осіб без громадянства.

  «Родзинкою сервісу є те, що кожна особа за своїм бажанням зможе отримати у месенджері повідомлення про кожен новий етап оформлення документа аж до моменту, коли документ прибуде до підрозділу для видачі».

   Чат-бот - це вже 12-й електронний сервіс, створений міграційною службою з метою підвищення якості надання адміністративних послуг та зменшення корупційних ризиків у діяльності підрозділів ДМС. Користування новим сервісом

та всіма електронними сервісами міграційної служби є безкоштовним для громадян.

 

Н.В. Карп, провідний спеціаліст з питань військового обліку та реєстрації місця проживання

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape