На головнуКонтакти
Корисна інформація
Документи
Сторонні сервіси
Проекти громади
Підприємства, заклади та установи
Економічний профіль
Звернення
Бюджет
Структура ОТГ
Новини
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

ДМС запроваджує новий електронний  сервіс чат-бот

Оголошення
20.08.2019

   Відтепер отримати консультацію з оформлення біометричних документів та скористатися офіційними електронними сервісами міграційної служби можливо в інтерактивному режимі - у популярних  месенджерах Viber та  Telegram.

   Робота чат-бота полягає в тому, що він становить особі кілька запитань щодо індивідуальних умов оформлення документа та інформує, які саме документи потрібно мати із собою під час оформлення у міграційній службі або центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП). В інтерактивному режимі можна отримати консультацію про оформлення всіх

 біометричних документів, які видає ДМС. Це ID-картка, закордонний паспорт, а також посвідки на постійне та тимчасове проживання для іноземців та осіб без громадянства.

  «Родзинкою сервісу є те, що кожна особа за своїм бажанням зможе отримати у месенджері повідомлення про кожен новий етап оформлення документа аж до моменту, коли документ прибуде до підрозділу для видачі».

   Чат-бот - це вже 12-й електронний сервіс, створений міграційною службою з метою підвищення якості надання адміністративних послуг та зменшення корупційних ризиків у діяльності підрозділів ДМС. Користування новим сервісом

та всіма електронними сервісами міграційної служби є безкоштовним для громадян.

 

Н.В. Карп, провідний спеціаліст з питань військового обліку та реєстрації місця проживання

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape