Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До кінця року плануємо запустити першу чергу Музиківського ясла-садку

Відеорепортаж
08.10.2020
У Музиківській ОТГ до кінця року завершать реконструкцію першої черги дитячого садка. Виконати роботи валося завдяки участі громади у конкурсі інвестиційних проєктів, які можуть бути реалізовані за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.
Загальна вартість проєкту, який реалізовували протягом трьох років, склала 33,5 млн гривень.
З місцевого бюджету частка співфінансування становить близько 14 %.
Наразі будівельні роботи підрядною організацією практично виконані, незабаром вже мають привезти меблі, кухонне обладнання та елементи внутрішнього оздоблення дитсадка. Після цього двері закладу, розрахованого на 106 малюків, відкриються для вихованців.
У сільській раді уже готують документи, щоб подати нову заявку та отримати фінансування від ДФРР для реконструкції другого корпусу дитсадка. Це дозволить охопити дошкільною освітою усіх дітей у громаді.

За інформацією Херсонської ОДА

 

 
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше