Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До Музиківки завітали юрист та психолог ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”

Новина
03.02.2023

31 січня мобільна бригада відвідала центральні садиби Музиківської та Чорнобаївської громади - села Музиківка та Чорнобаївка.

За даними офіційного сайту Музиківської громади, до 24.02.2022 р. населення села становило 2 315 осіб. Наразі, за інформацією військової адміністрації, тут проживає 2050 осіб.

У селі людно. Привезли гуманітарний хліб. Представниці пункту видачі гуманітарної допомоги розповідають, що допомогу привозять часто, різну, від різних організацій. Працюють без вихідних, як каже начальник військової адміністрації - 24/7. Радіють, що останнім часом люди більше почали допомагати при розвантаженні.

Прийом вели у приміщенні ЦНАПу. Як і зазвичай, до юриста черга. Тут, як і у більшості громад, люди консультуються із питань спадкового права, трудового законодавства. Запам'яталася жінка, яка цікавилася оформленням опіки та піклування над неповнолітніми онуками. Жаліється, що вже довгий час не може отримати фахової допомоги з цього питання. Пані Антоніна роз'яснила порядок необхідних кроків для встановлення факту часткової втрати дієздатності повнолітнього та оформлення опіки.

На консультацію прийшли люди, які знають пані Антоніну не один рік. Зазначають, що користуються її послугами вже довгий час.

“Антоніну Вікторівну знаємо давно. Її послугами користувалася уся моя родина. Дуже фаховий спеціаліст. Має великий досвід. Рада, що є можливість отримати від неї консультацію тут, на місці, у нас у селі”, - пані Меланія, жителька с.Музиківка.

У цей час психологиня проєкту проводила індивідуальні консультації.

Було кілька запитів від батьків, діти яких відчувають стрес від пережитої окупації. Домовилися про повторні зустрічі та онлайн консультування.

"Під час індивідуальних консультацій використовувала елементи арт-терапії. Це допомогає краще зрозуміти клієнтам себе, усвідомити свій стан та навіть відкоригувати поведінку. Після таких занять люди спостерігають покращення психо-емоційного стану: спокій, рівновагу, гарний настрій, легкість та одночасно наповненість, покращення самопочуття", - розповідає пані Інна.

Зі слів психологині, цей метод не викликає якихось негативних відчуттів. Навпаки, є стимулом для клієнтів виявити унікальне переживання, та усвідомлення - Що це означає саме для них.

Перший місяць роботи мобільної бригади позаду. Багато спілкування та нових знайомств із громадами, які, сподіваємося, переростуть у довгі та результативні відносини. До нових зустрічей у вже відвіданих та нових селах звільненої Херсонщини. 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше