Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги батьків майбутніх першокласників 2020-2021 н.р.!

Оголошення
29.05.2020

        

Шановні батьки!

    Для зарахування дітей до 1 класу Музиківського ліцею Вашій дитині, згідно з наказом МОЗ від 16.08.2010 року №682 «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів», необхідно пройти профілактичний медичний огляд.

    Для цього слід звернутись до сімейного лікаря, з яким підписана декларація. Огляд включає оцінку фізичних даних дитини, вимірювання зросту, ваги, індексу маси тіла, проведення проби Руф’є та необхідних аналізів. За потреби сімейний лікар видасть направлення на огляд до вузьких спеціалістів.

     Після медичного огляду сімейний лікар заповнює довідку – «Форми №086-1/0». У ній записується висновок про стан здоров'я дитини, зазначається група для занять фізичною культурою. Окремо видається довідка за формою №063/0 про проведені профілактичні щеплення. Ці дві довідки Вам необхідно надати медичній сестрі ліцею до початку навчального року.

   На прийом до сімейного лікаря в  амбулаторію загальної практики сімейної медицини можна записатись з 25.05.2020 року у телефонному режимі за номером 0678191789. 

 

К.В. Тарасевич, медична сестра  ліцею

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше