На головнуКонтакти
Корисна інформація
Документи
Сторонні сервіси
Проекти громади
Підприємства, заклади та установи
Економічний профіль
Звернення
Бюджет
Структура ОТГ
Новини
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

До уваги громадян!

Офіційні публікації
02.05.2019

   Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 10,00га  (фактичний обмір 8,4га)   розроблений  з метою зміни цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності сільськогосподарського призначення  ( господарський двір СТФ №2  біля  с. Мірошниківка ) за межами населених пунктів у контурі № 74 на землі  для розміщення ,будівництва,  експлуатації  та обслуговування об'єкта  альтернативної енергетики ( сонячна електростанція)  за адресою:  за межами населених пунктів в адміністративних межах Музиківської сільської ради  Білозерського району Херсонської області.                                                                                                  

Основною метою розробки  Детального плану території є обґрунтування розташування і проектування земельної ділянки для розміщення ,будівництва,  експлуатації  та обслуговування об'єкта  альтернативної енергетики ( сонячна електростанція)з урахуванням містобудівних умов і обмежень зоні  прилеглій до села Мірошниківка.                                                                                                                                         

Наявний детальний план території  розроблений відповідно до чинних норм та правил ,що забезпечує  нормативне обґрунтування розміщення об’єктів забудови на земельних ділянках  та елементів інженерно –транспортної інфраструктури. Технічні рішення, що прийняті в документації  ДПТ , відповідають вимогам екологічних, санітарно – гігієнічних, протипожежних  та інших діючих норм і правил, згідно діючого законодавства. На проектній ділянці  не планується капітальна забудова – розміщення проектних  спеціальних споруд та технічного обладнання модулів згідно монтажного розрахунку в робочому проекті. Територія планується під розміщення сонячної електростанції для отримання електричної енергії від альтернативних джерел сонячної енергії.                                                                                                                 

Згідно законодавства громадські слухання  проводяться протягом місяця після оприлюднення і забезпечення доступу громадськості  до нього . Пропозиції до детального плану   направляються до сільської ради або розміщують на сайті сільської ради. Дата проведення 17 травня 2019 року  о 12 годині у залі засідань  сільської ради.

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape