Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Додаткові маски для незахищених верств населення

Новина
17.06.2020

 Завдяки налагодженій співпраці з Департаментом розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної державної адміністрації, обласним Антикризовим штабом та за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку USAID, який працює в Херсонській області, для нашої громади були надані маски багаторазового використання, які розподіляються між незахищеними верствами населення.

Дякуємо за підтримку!

Музиківська ОТГ отримала 200 масок. Розподілом масок керує Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Музиківської сільської. Частину масок передали Східненському територіальному округу.

Нагадуємо, що епідеміологічна ситуація в країні й досі складна, термін адаптивного карантину продовжено до 31 липня і необхідно дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше