На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Бюджет
Новини
Проекти громади
Корисна інформація
Документи
Економічний профіль
Підприємства, заклади та установи
Звернення
Структура ОТГ
Prozorro
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Досвід Музиківської ОТГ вражає на міжнародному рівні!

Новина
07.10.2019

Сьогодні з ознайомчим візитом Музиківку відвідала С’юзен Фрітц – Директор Регіональної місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові. С’юзен разом з колегами представниками різних програмних напрямків USAID зустрілася з сільським головою Лейбзоном С.Н., місцевими депутатами, працівниками сільської ради, членами громадської організації та молодіжним активом.

Разом оцінили високі результати співпраці громади з програмою ДОБРЕ, реалізовані та заплановані проекти. С’юзен Фрітц дуже зацікавилася реалізацією реформи децентралізації на нашому рівні, методами залучення громадян та ростом організаційної спроможності сільської ради. Окремо зупинилися на вже реалізованому проекті «Сходи Сонця» щодо створення відкритого простору біля Східненського будинку культури, який став поштовхом до капітального ремонту будівлі та кардинальних змін, що відбулися у закладі.

Для того щоб не лише на словах, а на ділі відчути рівень надання послуг в Музиківській ОТГ пані С’юзен відвідала майбутній ЦНАП, амбулаторію та ліцей.

Гриценко Микола Петрович, керівник програми USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» разом з місцевими підприємцями Івановим В.К. та Івановим К.В. презентував проект «Створення цеху по переробці м’ясних продуктів, напівфабрикатів на території Музиківської ОТГ».

 

Підготувала Погрібна Л.С.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape