На головнуКонтакти
Корисна інформація
Документи
Сторонні сервіси
Проекти громади
Підприємства, заклади та установи
Економічний профіль
Звернення
Бюджет
Структура ОТГ
Новини
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Вперше у селі Східне Музиківської ОТГ відбувся гаражний розпродаж вживаних речей.

Новина
21.09.2018

Вперше у селі Східне Музиківської ОТГ відбувся гаражний розпродаж вживаних речей. ?

Цю новомодну в Україні, але добре відому на Заході практику використали активісти ГО «Музичани» для того, щоб привернути увагу громади до екологічних проблем, необхідності сортування сміття і дбайливого ставлення до уживаних речей. 

За символічну ціну вони запропонували східненцям придбати спеціально приготовані одяг, взуття, іграшки та прикраси, а виручені кошти планують спрямувати на підтримку місцевих молодіжних ініціатив.

Жителі Східного з цікавістю та підтримкою поставилися до такої ідеї, купували запропоновані речі, усвідомлюючи, що це принесе користь громаді.

Так, Тетяна Коваль, яка придбала одяг для маленької донечки Кароліни, зауважила: «Я підтримала цю акцію, тому що для нас, дорослих, дуже важливо, щоб наші діти не хворіли, а в селі було чисто й охайно».

Молоді хлопці Кирило й Дмитро, які активно допомагали організаторам заходу, виконуючи відповідальні ролі пластикових пляшок, наголосили на необхідності сортування відходів і дбайливого ставлення до навколишнього середовища. ?

ГО "Музичани" реалізує проект "Дбаймо про екологію разом!" у рамках проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні", який у Херсонській області виконує ГО "Громадський центр "Нова генерація" у рамках Програма DOBRE за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape