Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

"Інженерний тиждень" у Східненській школі

Новина
14.01.2020

13.01.2020 року у Східненській ЗОШ стартував "Інженерний тиждень".Перший день був приурочений до дня народження видатного українського, радянського конструктора ракетно-космічних систем С.П.Корольова. Учні 8-9 класів здійснили віртуальну екскурсію в "Музей космонавтики м.Житомир", переглянули презентацію "Зірка, яка не згорає", відео та документальний фільм "Життя та наукова діяльність вченого". Учитель біології Скиба Н.В. з учнями 8 класу провела "Майстер- клас", на який був запрошений вчитель фізики, ветеран педагогічної праці, високоінтелектуальний та висококваліфікований педагог - Боровський Петро Флоріанович, який виконав роль "головного коструктора" Конструкторського бюро "юні конструктори" сконструювали літак винищувач.

«Інженерний тиждень» — це можливість для вчителів перетворити власні школи на один тиждень на мейкерські та дослідницькі лабораторії, щоб зацікавити учнів наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу.

Більше інформації за посиланням: https://www.facebook.com/EngineeringWeekUA/

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше