Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Звіт депутата Музиківської сільської ради Карпа В.Ф.

Новина
28.01.2022

Обраний депутатом з подання партії "Слуга народу".

Був депутатом VII скликання Музиківської сільської ради до об'єднання. Є членом «бюджетної» постійної депутатської комісії.

На засіданнях комісії вирішуємо питання розподілу бюджету. 23 вересня 2021 року шістьма депутатами створено фракцію політичної партії «Слуга народу» у Музиківській сільській раді. До фракції увійшли наступні депутати: Крута Людмила Анатоліївна, Славич Василь Васильович, Компанченко Наталія Михайлівна, Петрова Наталя Миколаївна, Шулєжко Світлана Володимирівна та я. Обраний заступником голови фракції.

Отримав Подяку голови Херсонської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

На наступний період планую активізувати роботу з громадянами Музиківської СТГ.

 
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше