Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Комунальне майно потрібно відкрито обліковувати та активно використовувати!

Новина
02.07.2019

02 липня 2019 року Музиківську громаду відвідали консультанти з управління активами  Програми DOBRE Леся Федченко та Максим бризіцький; консультанти з земельних питань Вікторія Бака та Світлана Щелкунова-Гончарська.

Під час візиту консультанси разом зі спеціалістами сільської ради розглянули багато різноманітних питань та вималювали стратегію подальшої співпраці. Також, оцінили стадію підготовки Реєстру комунального майна.  Гаряча дискусія була щодо виконання "земельного" законодавства на території громади, необхідності прийняття окремих положень щодо оренди майна та щорічного визначення ставок оренди.  Виявили підводні камені при оформленні нової нормативно-грошової оцінки земель.

Одним з завдань також визначили отримання навичок роботи з відумерлою спадщиною. 

Дякуючи Програмі DOBRE щодня отримуємо нові знання та вміння! Дякуємо!

Л.С. Погрібна, секретар сільської ради

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше