Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Музиківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста І категорії фінансового відділу Музиківської сільської ради

Оголошення
22.09.2021

Музиківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

спеціаліста І категорії фінансового відділу Музиківської сільської ради

Основні функціональні обов’язки: участь у підготовці розрахунків до проєкту бюджету громади на плановий бюджетний період; участь у проведенні аналізу бюджетних запитів до проєкту бюджету; участь у перевірці кошторисів та планів використання бюджетних коштів установ та підприємств, які отримують кошти з бюджету громади; участь у перевірці паспортів бюджетних програм; аналіз звітності про виконання бюджету територіальної громади, підготовка аналітичних матеріалів для подання раді.

Основні вимоги до конкурсантів:

вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного спрямування; вільне володіння державною мовою, знання діючого законодавства України в обсязі, достатньому для виконання службових обов’язків.

Умови оплати праці: посадовий оклад - 4800 грн; надбавки, доплати та премії відповідно до статті 21 Закону України "Про місцеве самоврядування"; надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” 

Бажаючі взяти участь у конкурсі подають такі документи:

 • заяву на участь у конкурсі;
 • копію паспорта громадянина України;
 • копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків;
 • заповнену особову картку форми П-2ДС;
 • автобіографію;
 • копія (копії) документа (документів) про освіту;
 • документ про підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;
 • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».
 • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
 • дві фотокартки розміром 4х6 см.
 • письмову згоду на обробку персональних даних, відповідно до законодавства про захист персональних даних.

 

  Прийняття документів здійснюється з 24 вересня 2021 року до 23 жовтня 2021 року за адресою: вул. 40 років Перемоги 35 с.Музиківка, Херсонської області, тел. 0665902918.

Дата проведення конкурсу – 26 жовтня 2021 року.

 

 
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше