Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

КП "Струмок-2" розрахувало новий тариф!

Оголошення
08.02.2022

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 комунальне підприємство «Струмок-2» Музиківської сільської ради Херсонської області доводить до відома споживачів намір здійснити у 2022 році зміну тарифів на централізоване водопостачання.

На даний час діють тарифи з централізованого водопостачання, які були встановлені рішенням Музиківської сільської ради 26 січня 2021 року № 59 та введені в дію з 01.03.2021 року, в наступних розмірах за водокористування по лічильнику:

  • для населення – 13,00 грн. за 1куб.м.води.
  • для бюджетних організацій – 13.00 грн. за 1куб.м.води.
  • для інших організацій – 18,60 грн.за 1 куб.м.води.

Водночас слід зазначити, що в умовах зростання основних складових тарифів, зокрема: рівня мінімальної заробітної плати та відповідно сум відрахувань, складових вартості електричної енергії, виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам на виробництво послуги з водопостачання.

Комунальне підприємство «Струмок-2» звернулось до Музиківської сільської ради із заявою та розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів з централізованого водопостачання, в наступних розмірах за водокористування по лічильнику:

  • для населення – 25,18 грн. за 1куб.м.води.
  • для бюджетних організацій –  25,18 грн. за 1куб.м.води.
  • для інших організацій – 25,18 грн.за 1 куб.м.води.

Розрахунок тарифів був здійснений відповідно до Постанови КМ України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» в редакції Постанови КМУ від 3 квітня 2019 року № 291. які будуть покривати економічно обґрунтовані витрати в собівартості цих послуг.

Таким чином приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для стабільного функціонування підприємства та безперебійного забезпечення споживачів водою.

Зауваження і пропозиції щодо планових тарифів на 2022 рік від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 30 календарних днів з моменту публікації намірів про здійснення зміни тарифів за адресою: КП «Струмок-2», с.Східне, вулиця ім.Т.Г.Шевченка, 19 або на електронну пошту kpstrumok2@gmail.com.

Телефон для довідок – 098105064 Трофимчук Галина Олександрівна

Пропозиції приймаються до 10 березня 2022 року.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше