На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Бюджет
Новини
Проекти громади
Корисна інформація
Документи
Економічний профіль
Підприємства, заклади та установи
Звернення
Структура ОТГ
Prozorro
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Мешканці Музиківської громади вирішують, куди спрямувати кошти місцевого бюджету!

Новина
25.09.2019

 

Розпочалася серія вуличних акцій направлених на ознайомлення населення з бюджетом громади за 2019 рік та збір пропозицій на наступний рік. Розроблений разом з Програмою ДОБРЕ «Бюджети для громадян" допомагає легко зрозуміти весь бюджетний процес навіть не фахівцям. В буклеті описано етапи бюджетного процесу і можливість впливу на нього, звідки беруться гроші і куди йдуть.

Вже традиційно в Музиківці обираємо «базарний день» щоб залучити максимальну кількість населення. Лише за сьогодні роздали більше 100 буклетів, письмових пропозицій було лише 5 і ще 10 усних. Продовжуємо збір ідей через електронну форму https://cutt.ly/nw8yD5Q
Потім всі зібрані пропозиції розгляне постійна депутатська комісія з питань бюджету, представники якої обіцяють максимально врахувати їх при складанні бюджету на 2020 рік.

Наступна акція відбудеться 27 вересня в с. Східне. Готуйте питання та ідеї!

Спеціалісти сільської ради разом з ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» та Молодіжною радою громади готують для Вас вікторину по бюджетним питанням на День села в Музиківці 28 вересня. Святкування починаємо о 10.00!

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape