Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Молодь зформувала сільський бюджет!

Фоторепортаж
30.01.2019

Сьогодні Молодіжна рада Музиківської ОТГ разом з представницями ГО "Громадський центр "Нова генерація" відпрацовували гру "Місцевий бюджет". В ігровій формі молодь дізналася про те, як і хто наповнює бюджет громади. 

Наталя Дорофеева:  "Я сьогодні втомлена, але дуже задоволена. В захваті від молоді Музиківської ОТГ з якими сьогодні з Ольга Жукова грали в інтерактивну гру "Місцевий бюджет". 
Вероніка Гущіна, Марина, Карина Бризицкая, Сергій, Даша,Natalia HlybovaВиола Карп, Інна, Єшлі Браво Гарсія - ви неймовірні, ви так захопливо грали,багато працювали, щоб наповнити бюджет власної громади, були креативні та допитливі.

Рада, що в нашій організації ГО "Громадський центр "Нова генерація" дуже люблять та часто грають в інтерактивні навчальні ігри."

 

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше