Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Музиківка знову серед переможців!

Новина
30.07.2019
У Білозерці, Новомиколаївці та Музиківці незабаром будуть реалізовані нові проекти соціальної дії!

British Council Ukraine в рамках програми Active Citizens Ukraine підтримала фінансово проекти наших випускників на загальну суму 42 500 грн:

▶️ Проект "Без обмежень" у Музиківці. Мета: створення доступного середовища для осіб з особливими потребами та інших маломобільних груп населення для отримання адміністративних та медичних послуг на території с. Музиківка

▶️ Проект "Арт-клас – просто клас!" у Новомиколаївці. Мета: створити комфортні умови для розвитку естетичних смаків, творчих здібностей школярів, сприяти створенню осередку для зняття психоемоційної напруги у дітей з особливими потребами. Залучити учнів, батьків, вчителів, активну сільську громаду до спільної діяльності, яка спрямована на формування всебічнорозвинених дітей.

▶️ Проект "Відпочиваючи – навчайся!" у смт. Білозерка. Мета: облаштування навчально-пізнавальної та відпочинкової зон для учнів 5-11 класів Білозерського наукового ліцею ім.О.Я.Печерського шляхом об’єднання зусиль адміністрації школи, вчительського колективу та батьківської громади.

Співфінансування проектів забезпечують громади на місцях на суму 11 075 грн.

Вітаємо переможців!

#activecitizensua

p.s. нагадаємо, що наступна хвиля прийому проектів: з 2 жовтня по 3 листопада 2019 включно. Тому, якщо ваш проект цього разу не був підтриманий, чекаємо на ваші нові або оновлені проекти вже цієї осені.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше