Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Музиківська сільська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

Оголошення
26.08.2020

Музиківська сільська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна - житлового будинку, розташованого по вул. Херсонська, буд.1-Б в с. Музиківка Білозерського району Херсонської області.

Протягом року з дня оприлюднення цього оголошення, з метою зняття з обліку безхазяйного майна, просимо звернутися власників з підтверджуючими документами до виконавчого комітету Музиківської сільської ради за адресою: Херсонська обл., Білозерський р-н, с.Музиківка, вул. 40 років Перемоги, 35, приймальня.

Додаткову інформацію можна отримати у Музиківській сільській раді за адресою: Херсонська обл., Білозерський р-н, с.Музиківка, вул. 40 років Перемоги, 35 з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00 або за телефоном 0552444372.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше