Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Музиківська сільська рада продовжує рухатися  до створення ефективного ЦНАПу

Новина
11.10.2019

 

 

9 жовтня 2019 року Музиківська сільська рада підписала угоду про співпробітництво  з Управлінням соціального захисту населенна в Білозерської РДА. Жадан М.А та Жилка Н.В. передали інформаційні та технологічні картки для Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Музиківської сільської ради.

Підписання угоди дозволить покращити якість надання послуг з соціального захисту через постійну співпрацю та надання інформаційно консультативних послуг з оформлення документації для отримання субсидій та інших державних допомог.

Навіть, такі невеликі кроки наближають Музиківську громаду до створення належного Центру надання адміністративних послуг.

 

Шнирук І.В., начальник відділу ЦНАП

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше