Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Музиківське КП порахувало новий тариф

Оголошення
17.02.2022

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 Музиківське комунальне підприємство Музиківської сільської ради Херсонської області доводить до відома споживачів намір здійснити у 2022 році зміну тарифів на централізоване водопостачання.

На даний час діють тарифи з централізованого водопостачання, які були встановлені рішенням Музиківської сільської ради 25 березня 2021 року № 118 та введені в дію з 01.04.2021 року, в наступних розмірах за водокористування по лічильнику:

  • для населення – 11,00 грн. за 1куб.м.води.
  • для бюджетних організацій – 14.00 грн. за 1куб.м.води.
  • для інших організацій – 14,00 грн.за 1 куб.м.води.

Водночас слід зазначити, що в умовах зростання основних складових тарифів, зокрема: рівня мінімальної заробітної плати та відповідно сум відрахувань, складових вартості електричної енергії, виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам на виробництво послуги з водопостачання.

Музиківське комунальне підприємство звернулось до Музиківської сільської ради із заявою та розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів з централізованого водопостачання, в наступних розмірах за водокористування по лічильнику:

  • для населення – 14,0 грн. за 1куб.м.води.
  • для бюджетних організацій –   16,70 грн. за 1куб.м.води.
  • для інших організацій – 16,70 грн.за 1 куб.м.води.

Розрахунок тарифів був здійснений відповідно до Постанови КМ України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» в редакції Постанови КМУ від 3 квітня 2019 року № 291. які будуть покривати економічно обґрунтовані витрати в собівартості цих послуг.

Таким чином приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для стабільного функціонування підприємства та безперебійного забезпечення споживачів водою.

Зауваження і пропозиції щодо планових тарифів на 2022 рік від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 30 календарних днів з моменту публікації намірів про здійснення зміни тарифів за адресою: Музиківське КП, с.Музиківка, вулиця 40 років Перемоги, 33 або на електронну пошту myz-kp@i.ua

Телефон для довідок – 0660507490 Грінєвич Тетяна Володимирівна 

Пропозиції приймаються до 18 березня 2022 року.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше