На Херсонщині продовжується реалізація проєкту #Ноутбук_кожному_вчителю.
Новина
Ця ініціатива Міністерство освіти і науки України та Міністерство цифрової трансформації України, покликана зробити навчання в умовах пандемії COVID-19 сучасним та якісним. Закупівлі відбуваються за кошти держсубвенції зі співфінасуванням з місцевого бюджету.
В рамках проєкту Музиківська громада отримала три ноутбуки для вчителів Східненської школи, загальною вартістю 60120 грн. Співфінансування з місцевого бюджету - 6012 грн.
Ноутбуки передано:
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
Щиро дякуємо за чудову ініціативу та підтримку вчителів!
![](/storage/news/galleries/7f6f677759505305bb7a327f1f1ccae9.jpg)