Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

На зміцнення обороноздатності платники Музиківської громади відрахували майже 2 мільйони гривень

Офіційні публікації
18.11.2021

 

 

         За даними відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, упродовж січня - жовтня 2021 року платники податків Музиківської сільської територіальної громади перерахували до державного бюджету 1,8 млн гривень військового збору.

         Наразі спостерігається позитивна динаміка надходжень «податку на підтримку армії».

         Стабільні надходження збору до бюджету досягнуто завдяки проведенню рейдів у складі робочих груп з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, обстеження місць здійснення діяльності суб’єктів господарювання та індивідуально-роз’яснювальної роботи з платниками податків.

         Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі висловлює подяку сумлінним суб’єктам господарювання, які працюють у межах законодавства, дбають про соціальні гарантії для найманих працівників, вчасно й у повному обсязі сплачують податкові зобов’язання до бюджету.

 

         Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Інформує Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

 

 

 
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше