На головнуКонтакти
Відкритий бюджет
Корисна інформація
Документи
Сторонні сервіси
Проекти громади
Структура ОТГ
Підприємства, заклади та установи
Економічний профіль
Звернення
Новини
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Офіційне звернення – кращий метод бути почутим !

Новина
27.06.2019

 

На минулому заході, що відбувся в Музиківці 11 червня, учасники зазначили, що на їх думку, найбільш ефективною формою взаємодії громади з владою є звернення громадян. Тому сьогодні, 27 червня, логічним продовженням піднятої теми стало проведення тренінгу «Звернення громадян як важлива складова захисту прав та свобод громадянина».
Завдяки фаховій допомозі спеціалістів ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» Наталья ЮшкоВячеслав Лях (Vyacheslav Lyah)тренінг складався із теоретичної та практичної частин. Присутні спортсмени-активісти ознайомилися із основними засадами ЗУ «Про звернення громадян», дізналися про види, строки та вимоги до звернень громадян. Та найголовніше – потренувалися оформлювати звернення за всіма правилами аби документ точно прийняли та відреагували на нього. 
Також активісти виїхали на стадіон аби оцінити його теперішній стан та продумати місця встановлення устаткування, що передбачене проектом.

«Ніколи не думав, що все так серйозно… Ніколи до цього часу не чув про такий закон як Закон України «Про звернення громадян». Для мене, думаю, що й для більшості моїх друзів та знайомих, звернення – це щось як усне прохання… А виявляється ще є різні форми та правила оформлення цього документу. Вірю, що завдяки нашій ідеї та допомозі громади (підтримка звернення) село нарешті отримає цивілізований стадіон», - Микола Михайлов.

До кінця червня буде сформовано кінцевий варіант колективного звернення громадян щодо узаконення земельних ділянок під сільськими стадіонами в с.Музиківка та с.Східне. Узаконення земельних ділянок це перший крок до благоустрою стадіонів та можливість брати участь у різних конкурсах аби покращити спортивну інфраструктуру громади за допомогою позабюджетних коштів.
Протягом липня-серпня на території громади будуть збиратися підписи підтримки даного звернення. Просимо не бути байдужими та підтримати ініціативу наших спортсменів!

Захід проведено в рамках реалізації проекту «Спортивній громаді – свій стадіон!». 
За фінансової підтримки в рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», який впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape