Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Оцінка ситуації - перший крок до її вирішення!

Новина
26.07.2019

Завершили робочий тиждень груповою оцінкою організаційної спроможності нашої сільської ради разом з Ешлі Гарсія, волонтером Корпусу Миру. Вона вже мала інтерв'ю практично з кожним з нас, брала участь у спільних заходах, спілкувалась з населенням для комплексного розуміння ситуації. Кожен оцінив, розвиток нашої організації за 12 напрямками - промоція, наявність місії, зрозумілість кадрового росту, використання ресурсів та ін.

Колективний бал досить високий, але я особисто ставила досить низькі оцінки, за що і практично заробила колективний нагоняй та звання "песиміст року". Зрозуміла, що порівнюю нас не з сільрадами, які і досі лише довідки видають, а з прозорістю Івано-Франківської міськради, комфортом створеним у Вінниці та впізнаваністю Cocа-Cola. Наступний етап - підготовка плану для покращення ситуації, що склалася.

Людмила Погрібна

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше