Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Підвищення кваліфікації спеціалістів сільської ради з питань антикорупційного законодавства

Фоторепортаж
17.01.2019

17 січня в Херсонському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування об’єднаних та необ’єднаних громад Херсонщини «Основи антикорупційного законодавства». Юрисконсульт Центру Вікторія Копчак розповіла громадам про е-декларування, конфлікт інтересів, відповідальність за порушення антикорупційного законодавства та провадження у справах про пов’язані з корупцією порушення. Світлана Ястребова, начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Херсонської області донесла до учасників тонкощі декларування доходів, навела практичні приклади успішного врегулювання конфлікту інтересів і ознайомила учасників з видами відповідальності за порушення антикорупційного законодавства.

- Не зважаючи на те, що я професійний юрист та адвокат, я для себе дізналась дуже багато корисного, нового і цікавого стосовно того, як потрібно державним службовцям та посадовцям декларувати свої податки, видатки та подарунки. І загалі, як вести моніторинг своєї фінансової діяльності і його правильно відображати, - Любов Горощенко, адвокат.

Захід проведено за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіону України.

У заході взяла участь Ртіщева Віталія Сергіївна - завідувач сектору з питань кадрової роботи, діловодства те звернень громадян Музиківської сільської ради. 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше