Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пікнік ідей в Музиківській ОТГ!

Новина
02.07.2019

Пікнік ідей в Музиківській ОТГ!

   29 червня у селі Музиківка відбувся Пікнік ідей - захід де п’ять незвичайних людей поділилися своїми ідеями і разом обрали найкращу. Ідейники внесли по 100 гривень та сформували Банк, який отримав найцікавіший проект. Голосувати могли лише ідейники!

Цього разу були презентовапні наступні проекти

  1. Встановлення велопарковки біля КНП «Музиківська амбулаторія ЗПСМ». Автор Станіслав Лукічов.
  2. Облаштування маленького публічного простору біля Музиківської бібліотеки. Автор Вероніка Гущіна.
  3. Disco party в с.Східне. Автор Тетяна Трибушна.
  4. Якісний футбольний м'яч для команди юних футболістів з с.Східне. Автор Малінський Дмитро.
  5. Майстер - клас із бісероплетіння” Автор Ірина Фесюк.

          В запеклій боротьбі переможцем став проект Станіслава Лукічова, фельдшера швидкої допомоги, депутата Музиківської сільської ради. Команда ГО «Громадський центр “Нова генерація” віддала свій «голос» за ідею Вероніки Гущіной у розмірі 500 грн.  Працівниці сільської ради фінансово підтримали проект Малінського Дмитра. Інші два проекти підтримали гості свята – депутати, підприємці, активні мешканці села. Кожен проект отримав майже повну необхідну суму. Чекаємо від учасників звіти в соціальних мережах щодо реалізації проектів!

Загалом зібрали 2215 гривень і в  черговий раз переконались, що фінансування можна шукати не лише у влади та бізнесу, а й в народу!

Свято завершено, учасники отримали гарний досвід як презентувати свої ідеї, платформу для комунікації та пошуку нових ідей,  можливість швидкої фінансової підтримки важливих речей.

Пікнік ідей – це, насправді про довіру та віру, адже учасники повірили, послухали та обрали найкращу ідею! Фактично своїми силами дали шанс для реалізації гарної ідеї.

Дякуємо всім ідейникам, представникам ГО «Нова генерація» та   гостям нашого пікніку!

 

Н.М. Котова, спеціаліст з питань молодіжної політики   

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше