Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Послуги з профорієнтації можна отримати дистанційно у он-лайн форматі!

Оголошення
23.05.2019

ШАНОВНІ УЧНІ!

Послуги з профорієнтації можна отримати дистанційно у он-лайн форматі!

         Он-лайн - платформа «Моя професія - консультаційна мережа» - можливість пройти БЕЗКОШТОВНЕ ПРОФДІАГНОСТИЧНЕ ТЕСТУВАННЯ не виходячи з дому,  в зручний час, якщо існує потреба у:

  • виборі професії;
  • виборі майбутнього напряму професійного навчання;
  • оцінці власних здібностей;
  • саморозвитку та самопізнанні

Програма заснована на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації:

  • професійна мотивація - глибинні професійні інтереси й цінності
  • структура інтелекту - рівень розвитку інтелекту (ІQ) і специфіка структури здібностей
  • психологічні схильності - схильність до певних видів професійної діяльності.

 

Проаналізувати отримані результати тесту допоможуть фахівці центру зайнятості. Вони нададуть не тільки професійну консультацію щодо вибору напряму професійної діяльності, а й розкажуть про пропозиції на ринку праці.

 

За детальною інформацією охочим пройти тестування, звертатись до Білозерської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за адресою: смт Білозерка, вул. Кооперативна,  99 або за тел..: (05547) 3–37–71

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше