Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Як повідомити про корупційне правопорушення?

Офіційні публікації
08.04.2019

Музиківська сільська рада  співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» з боку посадових осіб місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, закладів.

У разі письмового звернення, автору повідомлення необхідно вказати своє прізвище, ім’я, по батькові, адресу та поставити особистий підпис (відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави).

Повідомлення також може бути здійснене без зазначення авторства (анонімно).

УВАГА! Повідомлення підлягає розгляду, якщо:

  • воно містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення посадовими особами місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, закладів;
  • інформація стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

 

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

 

Повідомити про корупційне правопорушення можна наступними способами:

  • Електронною поштою на адресу: stopkorupciya.mz@gmail.com .
  • Телефоном (05547) 56-3-18; 0665902918 (уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції - завідувач сектору з питань кадрової роботи, діловодства та звернень громадян Насонова Жанна Жуматаєвна).

Режим роботи телефонної лінії:

понеділок - п’ятниця: з 8.00 до 17.00

перерва на обід з 12.00 до 13.00

субота, неділя – вихідні дні.

  • Адресою для листування: вул. 40 років Перемоги, 35, с. Музиківка Білозерського району Херсонської області, 75023 з проставленням на конверті помітки «Про корупцію» (зразок заяви-повідомлення див. нижче).

Ж.Ж. Насонова - завідувач сектору з питань

кадрової роботи, діловодства та звернень громадян

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше