Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» – реальний шлях до поліпшення житлових умов на селі вже сьогодні !

Офіційні публікації
07.06.2021

В Херсонській області триває реалізація Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» (Указ Президента України від 27.03.1998 року №222/98).

Мешканці сільських населених пунктів області, громадяни, які переселяються в сільську місцевість, та учасники АТО, що повертаються із зони антитерористичної операції, і члени їх сімей мають можливість отримати довгостроковий пільговий кредит під 3% річних на наступні цілі:

– будівництво нового індивідуального житла – до 200 тис.грн.

– придбання індивідуального житлового будинку (квартири) – до 100 тис. грн.

– добудова та реконструкція житла із застосуванням сучасних енергозберігаючих матеріалів та обладнання (в т.ч. утеплення житла, встановлення твердопаливних котлів, система опалення) – до 50 тис. грн.

– будівництво інженерних мереж (газифікація, водозабезпечення житла) – до 40 тис. грн.

Враховуючи значний попит на потребу сільського населення у веденні особистого підсобного господарства, пільгові кредити також надаються для розвитку особистого селянського подвір’я на придбання великої рогатої худоби – до 25 тис. грн.

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ

Ø Пільгова відсоткова ставка – 3% річних
Ø  Багатодітним сім’ям, військовослужбовцям та учасникам АТО(на час особливого періоду) – безвідсотковий кредит   Ø Термін повернення кредиту –

 

до 20 років,

для молодих сімей – до 30 років

Ø  При погашенні кредиту

 

рівень інфляції не враховується

  Ø Нарахування відсотків

 

на залишок кредиту

 

 З метою отримання детальної інформації щодо отримання кредиту за програмою «Власний дім»звертатися до Херсонського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі за адресою:

м. Херсон, вул. 40 років Жовтня, 136-а,

тел. (0552) 35-51-73, 35-51-32,

(067) 144-97-94, (066) 412-81-26

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше