Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Просимо поради та ідеї!

Новина
12.01.2021
Просимо поради та ідеї!
 
Завершився 2020 рік і відповідно ми вже почали готувати звіти про нашу діяльність у цьому непростому році. Якісь проекти ми нарешті виконали, частину лише почали, великий перелік перенесли на цей та наступні роки.
 
Традиційно у січні-лютому ми збираємо загальні збори громадян за місцем проживання, де заслуховуємо звіт сільського голови, затверджуємо розмір самооподаткування та благодійного збору на утримання кладовища, задаємо та відповідаємо на питання. Цього року ми не зможемо провести зустрічі з жителями традиційно, бо коронавірус позбавив нас можливості дотримуватися звичаїв і деяких норм чинного законодавства.
 
Чекаємо від вас пропозицій та ідей як в нашому масштабі реально, дієво та головне БЕЗПЕЧНО провести загальні збори громадян (сходи).
 
 
 
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше