Громада отримала благодійну допомогу від Херсонської обласної комунальної рятувально-аварійної служби
Новина
![](/storage/news/galleries/375e60db0f2f6ea0d47e926b1fec935b.jpeg)
![](/storage/news/galleries/00b6dcddf5eaf51264460afbc1e86830.jpeg)
![](/storage/news/galleries/11bb14312b189dfcc22c70f4c76945db.jpeg)
![](/storage/news/galleries/7c102eb36643c148254481fc72abcf92.jpeg)
![](/storage/news/galleries/1e75a5ee0631b4dcdc2bd008ae21caf6.jpeg)
![](/storage/news/galleries/a8fa6a1b5e801357d9a03f9325cb4d86.jpeg)
![](/storage/news/galleries/77cb3eeb57f49af3c2c99d926405390a.jpeg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше