Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Розпочато процедуру оцінки організаційної спроможності Музиківської ОТГ (PMCI)

Новина
05.06.2020

05 червня 2020 року відбулася онлайн-зустріч з програмною спеціалісткою Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) Анною Загорулько.

  Разом з Анною Загорулько секретар сільської ради Погрібна Людмила та спеціаліст із муніципальних ініціатив та інвестицій  Трибушна Тетяна проаналізували роботу громади за вже традиційними критеріями:

  • лідерство та управління,
  • управління фінансами та бюджетом,
  • надання послуг,
  • участь громадськості.

Оцінка індексу спроможності місцевої влади проводиться щорічно в рамках Програми DOBRE. Це важливий інструмент оцінювання успішності громади. Аналізуючи діяльність ОМС по запропонованій експертами матриці оцінювання, спеціалісти сільської ради визначають подальші напрями роботи.

Щороку маємо позитивну тенденцію - індекс поступово збільшується, спроможність громади теж! Наразі, триває доопрацювання матриці та збір необхідної інформації для підтвердження результатів роботи.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше