На головнуКонтакти
Корисна інформація
Документи
Сторонні сервіси
Проекти громади
Підприємства, заклади та установи
Економічний профіль
Звернення
Бюджет
Структура ОТГ
Новини
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Розвиток громади в руках молоді!

Новина
28.01.2019

У партнерстві з програмою DOBRE ГО «Центр зростання громад» організували навчальну програму розбудови навичок лідерства та урядування для молоді –  “U GO (U – Government Official): Ти посадовець!

Проект створений для молодих людей, які готові працювати не покладаючи рук на розвиток громади, відчувають в собі сили, щоб діяти і змінювати світ або планують повязати своє майбутнє життя з депутатською діяльністю чи роботою в місцевому самоврядуванні.

Тому від  Музиківської ОТГ участь взяли дві активні молоді панянки – Шкурупій Тетяна та Чепура Марина.

Чепура Марина:    «П'ять днів пролетіли в шаленому темпі: графіки, таблиці, картування, ази конфліктології, робота в малих групах, “Місія (не)здійсненна” і багато іншого... Попереду купа вебінарів і нової інформації, ну і звісно, домашнє завдання!
Пріоритетним питанням вибрали налагодження комунікації між владою і громадою…

… Додому привезли найцінніший ресурс: нові знайомства з позитивними, креативними однодумцями і рушіями змін.»

Вже  відбулась перша зустріч з секретарем сільської ради Людмила Погрібна та спеціалістом з муніципальних ініціатив та інвестицій Татьяна Трибушная. Розробили  план подальших дій для впровадження ініціативи з максимальним залученням зацікавлених сторін. Активної підтримки очікуємо від наших постійних партнерів ГО «Громадський центр «Нова генерація» та ГО «Білозерський центр регіонального розвитку»

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape